Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли стригти нігті на руках і ногах? Основні правила манікюру і педикюру

Коли стригти нігті на руках і ногах? Основні правила манікюру і педикюру

Додано: 10.09.14
Коли стригти нігті на руках і ногах? Основні правила манікюру і педикюру
Нігті призначені не тільки для захисту пальців, але і, щоб не викликати дискомфорту, оскільки кінчики пальців - це, по суті, одна з найбільш чутливих зон людського тіла.

[b] Як правильно стригти нігті [/b]

Нігті слід закруглювати, оскільки якщо цього не робити, то є ризик створення умов для зростання бактерій, розвитку гіперкератозу шкіри, а також вростання нігтьової пластини. Більшість людей самостійно обрізають їх дуже коротко. Але тут слід пам'ятати, що правильну довжину нігтя може визначати тільки видимий неозброєним поглядом білий ободок.

Можна з упевненістю сказати, що нігті потрібно обрізати так, щоб вони повністю відповідали природній формі. Простіше кажучи, щоб вони відповідали формі кінчиків пальців, як на руках, так і на ногах.

[b] Спеціальні ножиці або щипчики [/b]

Зазвичай манікюрні ножиці дуже широко використовують для стрижки нігтів не тільки в салоні, але і вдома. Важливо знати, що при роботі з цими інструментами не виникає необхідності часто міняти положення рук. В результаті обрізана поверхня повинна являти собою рівномірну гладку лінію без виступаючих країв. Пам'ятайте, що всі ці інструменти, як і зубна щітка - суто обличчясті, інсмідуальні речі.

Перед тим, як обрізати нігті, необхідно їх дуже ретельно вимити, або ж відпарити в ванночці з застосуванням цілющих екстрактів. Якщо у вас від природи досить суха шкіра, можна трохи змастити її жирним живильним кремом.

[b] Коли краще стригти нігті [/b]

В основному слід стригти нігті в міру їх відростання. Всім відомо, що нігтьова пластина зростає приблизно на 2 мм в місяць. Тому, цілком достатньо буде робити це один раз у 2-4 тижні.

Якщо під час цієї процедури ви випадково пошкодили шкіру, необхідно обробити утворилася ранку перекисом водню або скористатися маззю «Левомеколь». Для цього просочіть маззю стерильну марлеву серветку і прикладіть до ураженого місця, і на ніч одягніть рукавички, щоб компрес не спав. Також можна потримати палець в гарячому розчині солі (1 ч.л. солі розчиняється в 1 л. води).

[b] Як стригти нігті на ногах [/b]

Нігті на ногах зазвичай кілька товщі і грубіше. І саме тут неправильний догляд може бути чреватий наслідками. Перед безпосереднім обрізанням бажано гарненько розпарити ноги, щоб краї нігтів стали більш м'якими і податливими. Для того щоб вони не доставляли вам ніяких турбот і не починали вростати, необхідно стригти їх тільки по прямій лінії, не зрізуючи куточки, а спилюючи їх.

[b] Обробка [/b]

Далі нігті на руках рекомендується шліфувати алмазної пилкою для обробки нігтів. Для початку їх слід обробити для того щоб вирівняти довжину. Пилку потрібно розташовувати практично перпендикулярно до краю вашого нігтя. Під час процедури потрібно стежити за тим, щоб не торкатися фрезою нігтьової поверхні, оскільки існує ризик її ушкодження. Торкатися можна тільки шкіри, так як її пилочка не зможе пошкодити. Також не варто занадто довго шліфувати край, або ж сильно притискати пилку до нього.

Звичайно ж, не всі можуть дійсно якісно виконати таку процедуру в домашніх умовах. Тому ідеально постригти і обробити нігті ви зможете тільки в манікюрних салонах.

Ми сподіваємося, що вам знадобляться наведені вище поради, і ваші нігті завжди будуть виглядати бездоганно.