Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вечірні укладання на довге волосся: романтичні і елегантні види зачісок

Вечірні укладання на довге волосся: романтичні і елегантні види зачісок

Додано: 10.09.14
Вечірні укладання на довге волосся: романтичні і елегантні види зачісок
Вечірні укладання на довге волосся - питання досить актуальне, адже дівчата з розкішною шевелюрою завжди вважалися особливо сексуальними й чарівними. Але наявність довгих волосся ще не гарантує того, що ви опинитеся в центрі уваги - все залежить від правильно підібраної зачіски. Виходячи з того, який захід ви збираєтеся відвідати, слід підбирати відповідну до випадку укладання.

[b] Екстравагантність в моді [/b]

Наприклад, весілля подруги або дівич-вечір цілком передбачають екстравагантну зачіску з використанням страз, квітів і блискіток. Для ділової зустрічі або вечері з партнерами до місця буде стильна і в той же час акуратна укладання.

[b] Неповторний пучок [/b]

Однією з найпопулярніших вечірніх зачісок був і залишається елегантний пучок, який навряд чи коли-небудь вийде з моди. Він поєднує в собі строгість ділової жінки і кокетство світської левиці. Його можна зробити високим або низьким, залежно від вашого бажання.

Щоб зробити низький пучок, необхідно зібрати волосся, туго скрутити їх джгутом і згорнути в пучок. Кінчики волосся подоткните під нього, закріпивши невидимками. Для високого пучка волосся краще зібрати у хвіст і закріпити гумкою, і тільки після цього обмотати волосся навколо резинки і заколоти шпильками. Гумка зробить зачіску більш стійкою. Якщо хочете надати своєму образу романтичності, тоді випустіть кілька пасом біля скронь і підкрути їх.

[b] Романтична ракушка [/b]

До класичних зачісок відноситься і черепашка або французький пучок. Він виглядає дуже елегантно і витончено, візуально подовжує шию. Вечірня зачіска на довге волосся у французькому стилі підійде під будь-який наряд. Щоб зробити таку укладку своїми руками, вам потрібно зібрати волосся в пучок, щільно перекрутити їх в одну сторону, після чого закручувати по напрямку до голови знизу вгору. В кінці закріпіть зачіску шпильками, а кінчики волосся зафіксуйте під черепашкою.

Вечірні укладання на довге волосся: романтичні і елегантні види зачісок


[b] Пустотливі буклі [/b]

Для урочистих і важливих подій як не можна до речі доведеться укладання з буклями. Існує маса варіантів такої зачіски, і в чому її рішення залежить від майстра і від наряду. Але навіть без допомоги фахівця можна в домашніх умовах зробити гарну укладку. Для цього зав'яжіть високий хвіст і розділіть його на пасма. Тепер візьміть по одній прядки, злегка начесивайте, збризкуйте лаком і скручують кільцем. Його потрібно закріпити у підстави хвоста шпильками.

[b] Хвиляста фантазія [/b]

Хвилясті розпущене волосся підійдуть для неофіційних зустрічей. Заплетіть вологі волосся в коси, а коли вони висохнуть - розпустіть. Ви отримаєте копицю хвилястих пасом, з якою не соромно буде прийти на будь-яку вечірку. Принадність цієї зачіски в тому, що її вигляд залежить від того, якого розміру і в якій кількості ви заплітали кіски: якщо це були великі коси, то і пасма вийдуть природними, з великими «хвилями», якщо дрібні - маса забавних завитків вам гарантована.

[b] Зачіска у вигляді корони [/b]

Вечірня укладка у вигляді корони перетворить вас в справжню королеву вечора, будь це звану вечерю або дружня вечірка. Щоб зробити таку зачіску, зачешіть волосся, залишивши з боків по одній пасма. Верхню частину волосся начешіте і зробіть високий хвіст. Обмотайте пасма навколо хвоста і закріпіть їх шпильками. Пасма, залишені з боків, накрутіть на плойку і закріпіть лаком. Для завершення образу прикріпіть на волосся діадему або невелику корону.