Корисні поради
на всі випадки життя
» » Енерджі Дієт для схуднення, склад коктейлю, відгуки

Енерджі Дієт для схуднення, склад коктейлю, відгуки

Додано: 10.09.14
Енерджі Дієт для схуднення, склад коктейлю, відгуки
На жіночих інтернет-форумах останнім часом дуже обговорюваної і розрекламованої є тема Енерджі Дієт (EnergyDiet), яка зачіпає харчування, вироблене компанією NL International. Продукти такого плану з'явилися на ринку досить давно, в 90-ті роки минулого століття. Особливо популярна була марка Herbalife.

[b] Мережевий маркетинг [/b]

Безліч таких продуктів поширюється людьми, зайнятими в сфері мережевого маркетингу. Метод прямого продажу призводить до значного підвищення ціни на кожну окремо взяту одиницю товару, адже розповсюджувачам виплачуються значні бонуси за вдалі продажу.

Для того щоб товар був конкурентоспроможним порівняно з продуктами, які можна придбати в аптеках і торгових центрах,його виробники і продавці приписують йому чарівні властивості, мало не називаючи «панацеєю» від усіх хвороб. Звичайно, в такому випадку ціна призначається немаленька, адже за унікальні цілющі властивості і платити потрібно відповідно.

[b] Різниця цін [/b]

В реальності ви можете придбати подібні продукти більш прийнятній вартості, не переплачуючи в кілька разів. Хорошим показником є те, що практично всі марки спортивного харчування преміум-класу (в тому числі і має ефект спалювання жиру) набагато дешевше тих коктейлів, продажем яких займається мережеві маркетологи.

[b] Коктейлі для схуднення [/b]

Коктейлі для схуднення Енерджі Дієт стануть гарним прикладом для порівняння зі спортивним харчуванням. Отже, основою для реклами таких коктейлів є такі властивості, приписувані їм:

- Захист м'язів;

- Надання сили і енергії;

- Можливість контролювати і оптимізувати свою вагу;

- Забезпечення надходження амінокислот, необхідних організму;

- Успішне доповнення звичайної їжі;

- Можливість змінювати енергетичну цінність раціону.

Дивно, але дія цього коктейлю направлено в те русло, що і дія натуральної їжі, яку для чогось закликають замінити промисловим продуктом. У чому сенс його продажу? У заробіток продавця, який отримує чималий дохід. Так, суха суміш в банку (місткістю 450 г) обійдеться в 60$, у той час як на один коктейльрасходуется 40-50 г цієї суміші, і він обходиться в 5$. До того ж вам все-таки доведеться купувати і звичайні продукти, так як одні коктейлі не дадуть вам всіх необхідних речовин.

[b] Склад коктейлю Енерджі [/b]

Що ж входить до складу коктейлю? З експертного висновку можна зробити висновок, що він схожий з сухою сумішшю молока з додаванням неорганічних вітамінів, покращувачів смаку та ароматизаторів. До речі, неорганічні вітаміни вкрай погано засвоюються організмом, а хімічні добавки також користі не принесуть. На відміну від суміші сухого молока, суміш для цього коктейлю ви платите приблизно в 50 разів більше за продукт, в якому немає нічого корисного(частина жирів і білків в коктейлі - рослинного походження, тобто використані рослинні білкові ізоляти, дешеве соєва та пальмова олії).

[b] Відгуки [/b]

І хоча коктейлі Енерджі мають багато позитивних відгуків, всі вони виходять від розповсюджувачів даного продукту, відповідно, вірити їм ні в якому разі не можна, адже основна мета продавця - збути товар, для чого він прикладає всі зусилля.

Відгуки негативного характеру практично відсутні, в силу того, що споживачі таких коктейлів і самі стають їх розповсюджувачами, барвисто описуючи обивателям унікальність свого товару. Так що програми з оздоровлення та швидкому спалюванню жиру, в яких використовуються Енерджі коктейлі, це всього лише прагнення одних людей заробити на довірливості інших.

Будьте обережні з продукцією компанії NL International. Самі виробники пишуть, що її вживання вагітними жінками і дітьми небажано, з чого випливає висновок, що вона небезпечна для будь-якої людини.