Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як красиво нафарбувати очі? Поради та рекомендації фахівців з відео

Як красиво нафарбувати очі? Поради та рекомендації фахівців з відео

Додано: 10.09.14
Як красиво нафарбувати очі? Поради та рекомендації фахівців з відео
Жіночий погляд здатний творити чудеса, саме тому дуже важливо вміти правильно підкреслити красу очей. Прекрасного ефекту легко досягти, якщо знати, як красиво нафарбувати очі і при цьому зовсім необов'язково звертатися до візажиста або шукати поради у подружок. Гарний макіяж можна зробити в домашніх умовах, головне, щоб у наявності була підходяща, якісна і не викликає роздратування косметика.

[b] Вибір відтінків для макіяжу очей [/b]

Для початку необхідно вибрати тіні, а саме їх відтінки. Як правило, тіні повинні підходити під колір очей, одягу, приховуючи різні недоліки і підкреслюючи виразність і привабливість очей. Однак тіні не обов'язково повинні бути того ж кольору, що й очі, можна вибирати красиві гармонійні поєднання.

Також, слід враховувати колір волосся, який особливо важливий при виборі туші. Наприклад, не кожній блондинці підійде чорна туш, іноді краще використовувати коричневу. У цьому випадку, з тушшю можна поекспериментувати.

[b] Брови [/b]

Для того щоб очі були більш виразними, важливо підкреслити форму і колір брів. Якщо необхідно терміново надати потрібну форму і колір, то можна обійтися олівцем для брів, якщо є час, то брови піддають фарбуванню. Слід враховувати той факт, що колір брів після фарбування виглядають на тон темніше, так що не варто відразу переживати, через пару днів, вони візьмуть природний відтінок.

[b] Техніка макіяжу очей [/b]

Макіяж очей потрібно робити вже після того, як на особу завдано тон і рум'яна. Однак можна робити і навпаки, тут немає чітких правил. Для початку, потрібно покрити всю область під бровами світлими тінями, які можуть бути як перламутровими, так і матовими. Все залежить від того, денний чи вечірній макіяж. Звичайно, на вечір, краще використовувати перламутр. Вдень досить нанести світлі тіні на всю повіку і нафарбувати тушшю очі в один шар. Для вечірнього макіяжу можна підвести очі підведенням, додати темного відтінку тіней під зовнішні куточки очей і покрити вії ще одним шаром туші, зрештою, вийде вже вечірній макіяж. Замість підводки можна нафарбувати очі олівцем, виділяючи область росту вій на верхньому рухомому столітті.

[b] Класичний варіант макіяжу очей [/b]

Навіть якщо немає особливих навичок нанесення макіяжу, можна використовувати тіні в яких вже є три основних кольори. Перший відтінок наноситься на верхню повіку, під область брів і на внутрішній куточок ока. Другий відтінок, як правило, на кілька тонів темніше, однак він може бути іншого, але поєднаного кольору. Цей тон наноситься на всі рухоме повіку. Останній і самий темний тон наносять на зовнішній куточок ока і на нижню область по всій лінії росту вій. Не потрібно заходити на внутрішній куточок ока, він повинен бути самим світлим.

Тепер можна покрити вії тушшю в два шари. Якщо потрібно зробити макіяж інтенсивніше, то підійде підводка або олівець для очей, якими можна намалювати красиві стрілки, виділивши очі і зробивши їх виразніше.

У будь-якому випадку, потрібно вибирати відтінки, що підкреслюють красу ваших очей. Для кожного випадку існує певний вид макіяжу, що дозволить вам завжди виглядати чудово, зачаровуючи всіх поглядом, який стане ще більш привабливим з правильним макіяжем.