Корисні поради
на всі випадки життя
» » Зачіска Валерії: рекомендації по створенню образу

Зачіска Валерії: рекомендації по створенню образу

Додано: 10.09.14
Зачіска Валерії: рекомендації по створенню образу
Валерія - одна з найжіночніших представниць сучасної сцени. Вона відома не тільки в Росії, але і далеко за її межами. Американці називають її «руської Мадонною». Валерія не тільки приголомшлива артистка, але й любляча дружина і мати трьох дітей. При цьому вона виглядає приголомшливо молодою і чарівною. І важливу роль в цьому відіграє її зачіска.

[b] Правильна зачіска - запорука успішного образу [/b]

Модні зачіски допомагають Валерії підтримувати імідж елегантною і романтичної співачки з унікальним стилем. Раніше вона часто експериментувала з чином, міняючи зачіски і колір волосся: від брюнетки до рудої бестії. Зачіска Валерії в останні роки - це стрижка в стилі «боб», укладена особливим чином нагадує зачіску популярної актриси Мег Райан. Світлий колір волосся в поєднанні з засмаглою шкірою і димчастими блакитними очима - секрет чарівного і ефектного образу співачки. Саме з цією зачіскою вона виглядає найбільш виграшно.

[b] Як зробити зачіску Валерії [/b]

Щоб зробити таку зачіску, необхідно мати під рукою елементарні укладальні кошти, які є в арсеналі будь-якої жінки. Це гель для укладання з ефектом мокрого волосся, лак надсильної фіксації і фен з дифузором. Також знадобиться зволожуюча олія для волосся, але якщо його немає, можна обійтися і без нього.

Моєму волосся, злегка підсушує їх рушником і наносимо зволожуюча олія. Воно необхідне для того, щоб захистити волосся від наслідків застосування укладальних засобів і зробити їх більш здоровими. Після цього гребінцем рівномірно наносимо гель або пінку для укладки. Потім беремо фен з дифузором і, тримаючи його у вертикальному положенні, направляємо потік повітря на волосся, при цьому іншою рукою сминаем їх. В кінці фіксуємо зачіску слабким потоком холодного повітря. Збризкуємо лаком коріння волосся, а також злегка кінчики.

[b] І знову новий імідж [/b]

У своєму останньому кліпі Валерія знову змінилася і постала в образі юної і зухвалої дівчата. Розпатлана зачіска і новий сучасний стиль одягу зробив її зовсім інший, практично невпізнанною. Спочатку така зміна здалася її шанувальникам надто екстравагантною, але потім вони все ж визнали, що нова зачіска дійсно дуже йде співачці. Сама Валерія зізнається, що саме в цьому образі вона почуває себе найбільш впевнено та комфортно.