Корисні поради
на всі випадки життя
» » Зачіска Кетрін Пірс: рекомендації по створенню образу

Зачіска Кетрін Пірс: рекомендації по створенню образу

Додано: 10.09.14
Зачіска Кетрін Пірс: рекомендації по створенню образу
Як відомо, моду диктують не тільки дизайнери, але і кінематографісти. Вдалий образ Кетрін з серіалу «Щоденники вампіра» сьогодні є одним із прикладів для наслідування. Актриса Ніна Добрев, яка зіграла цю роль, може похвалитися розкішними темно-каштановими локонами. Багатьох дівчат цікавить зачіска Кетрін Пірс і її макіяж.

[b] Переміщення в часі [/b]

Забавно, але імідж був створений з урахуванням того, що героїня народилася в 15 столітті. Тобто і макіяж, і зачіска були стилізовані під старовину. Проте вони зовсім не виглядають старомодними. Вся справа в тому, що творці серіалу зробили ставку на вічні цінності - гарні великі локони. Зробити зачіску Кетрін Пірс можуть всі володарки довгого волосся. Трохи часу і бажання - і ви будете виглядати ще ефектніше, ніж дівчина, розбила серце Деймона Сальваторе.

Волосся Кетрін розпущені і злегка підкручені, утворюючи красиві хвилі. При цьому від маківки заплетене дві переплетені коси. Така зачіска не виглядає застарілою, оскільки плетіння сьогодні надзвичайно актуальні. До речі, образ сучасної Кетрін заслуговує не менше уваги. Однак зверніть увагу - в основному акцент зроблений на природну красу і здоров'я волосся, не ускладнюючи зачіску. При цьому виразний макіяж підкреслює обраний нею спосіб.

[b] Як добитися потрібного ефекту? [/b]

Крім засобів для укладки, вам знадобляться якісні засоби для догляду. Для цього потрібно використовувати не тільки шампунь і кондиціонер, але і відновлює масло, яке слід наносити на волосся відразу після миття.

Феном краще не користуватися, дайте волоссю висохнути природним шляхом. Тільки для початку прогрійте їх теплим рушником. Після цього можна наносити мус для надання об'єму. Потім розділіть волосся на прямий центральний проділ. Крайні від нього пасма - це майбутні кіски. Акуратно їх захоплюємо і починаємо плетіння. Як тільки ви дійдете до середини голови, не беріть нові пасма - це важливо.

Пригладьте отримані кіски спеціальним воском для волосся і переплетіть їх разом (просто перехрестіть, скріпивши шпилькою-невидимкою). Продовжуйте таке плетіння по всій довжині волосся. В кінці відокремте центральну пасмо і закріпіть кіски під нею. Вільні розпущене локони накрутіть на плойку і злегка розчешіть кінчиками пальців.