Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як освітлити татуаж брів?

Як освітлити татуаж брів?

Додано: 10.09.14
Як освітлити татуаж брів?
Татуаж - це косметична процедура, яка стала дуже популярною останнім часом. На жаль, не завжди вона проходить вдало. І в деяких випадках вам може знадобитися зробити татуаж брів. Як це зробити?

[b] Майстер - насамперед [/b]

Відразу слід обмовитися, що виконувати освітлення татуажу може тільки професіонал. Тому до вибору такого фахівця потрібно підійти дуже уважно. І вже точно не потрібно звертатися до того майстра, який робив татуаж. Вам же не сподобався результат його роботи, навіщо робити одну й ту ж помилку двічі. Так що обов'язково цікавтеся портфоліо фахівця - він повинен довести, що вже провосм подібні процедури. А ось освітлити татуаж брів в домашніх умовах не вийде. Інакше ризикуєте домогтися непередбачуваного результату.

[b] Чого робити не слід? [/b]

Татуаж - сама по собі процедура досить складна і травмує шкіру. Крім того, вона проводиться з використанням спеціальних пігментів. Тому не варто коригувати її результати з допомогою фарби для брів. В результаті волоски можуть поміняти не тільки колір, але і структуру. Що ж стосується відтінку, то з вугільно-чорного він може вийти яскраво-рудим.

[b] Особливості процедури [/b]

Корекцію кольору можна проводити тільки через місяць після первинної процедури. Так що, навіть якщо вам не подобається, як фарба поєднується з вашим відтінком шкіри або кольором волосся, доведеться потерпіти. Якщо вся проблема полягає тільки в інтенсивності кольору і консистенції фарби, майстру потрібно просто підкоригувати невдалі ділянки, використовуючи той же пігмент. Причому чим більше ви хочете освітлити татуаж, тим більш складною і багатоступінчастої буде процедура. Проводиться вона і з допомогою додаткових косметичних засобів. Зазвичай це професійні пігменти, а також хімічні пілінги і інші препарати, які вводяться під шкіру за допомогою ін'єкцій. Останній варіант вважається найбільш травмонебезпечним. Використовуються також лазерні процедури. Якщо брови будуть освітлювати лазером, відросло волоски видаляти не потрібно.

Додатково на брови наносять касторове масло. Це саме можна робити на ніч, в домашніх умовах. А ось використовувати перекис водню фахівці не рекомендують. Такі окислювачі і марні, і просто небезпечні для шкіри, оскільки можуть викликати серйозний опік - особливо в таких чутливих місцях.