Корисні поради
на всі випадки життя
» » Пілінг саліцилової кислотою: правила застосування

Пілінг саліцилової кислотою: правила застосування

Додано: 10.09.14
Пілінг саліцилової кислотою: правила застосування
Існує кілька способів освіжити шкіру, як у домашніх умовах, так і в салоні. Сьогодні більшість жінок звертається в таких випадках за допомогою в косметичні кабінети, де їм пропонують хімічний пілінг. Однак це достатньо дороге задоволення. Є і більш доступний метод - пілінг саліцилової кислотою. Для нього не потрібні дорогі препарати, так і робити його можна самостійно.

[b] Переваги методу [/b]

Саліцилова кислота - органічна сполука, яка володіє корисними властивостями. В основному воно має антибактеріальну та протизапальну дію, має підсушують і кератолітичну, тобто отшелушивающим ефектом. Вона продається В аптеках у вигляді розчину. Але у продажу є і готові комплекси, до складу яких входить саліцилова кислота. Якщо у вас є така можливість, краще купити такий косметичний препарат. Він набагато більше підійде для ваших цілей, ніж звичайний розчин. За ціною засіб у будь-якому випадку буде більш доступно, ніж салонна процедура. Тим більше що у домашнього пілінгу є й інші переваги - наприклад, ви можете бути впевнені в тому, що користуєтеся складами з натуральними компонентами.

[b] Принцип дії [/b]

Пілінг з допомогою кислоти вважається ефективним в силу розм'якшення особливого білка - кератину, що входить до складу шкіри, що дозволяє послабити і видалити шар відмерлих клітин. Тут не потрібна особлива кваліфікація, ви легко зробите процедуру в домашніх умовах. Але, незважаючи на простоту процедури, вона все одно пов'язана з невеликим ризиком. Справа в тому, що в магазинах продається розчин саліцилової кислоти різної концентрації. Якщо вибрати надто сильний засіб, то можна отримати опік шкіри. При неправильному використанні препарату є також ризик пересушування. Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще все-таки звернутися в салон.

[b] Як робити пілінг? [/b]

Яким би не був безпечним метод, потрібно пам'ятати, що за кілька днів (а бажано навіть за тиждень) до нього потрібно припинити використання препаратів, що містять ретиноловую кислоту. Перед тим, як приступити до процедури, обличчя слід вимити м'яким миючим засобом, що не містить абразивних частинок. Від скрабів, до речі, на якийсь час доведеться відмовитися. Після того, як ви сполоснете шкіру теплою водою, її потрібно насухо витерти.

Зазвичай в комплекті із засобом для пілінгу продаються і ватні тампони. З їх допомогою слід нанести розчин на шкіру обличчя. Слідкуйте за тим, щоб препарат не потрапляв в очі, ніздрі і губи. Їх ніжна шкіра надто чутлива для цього розчину.

Перед тим, як скористатися препаратом, обов'язково прочитайте не тільки відгуки про нього, але і інструкцію виробника. Залишайте засіб на шкірі не довше того часу, що зазначено виробником. Зазвичай воно залежить від концентрації кислоти в препараті, в середньому потрібно 10-20 хвилин. Щоб не задрімати в цей час, краще поставити будильник. Видаляють залишки саліцилової кислоти за допомогою особливої речовини, яке вже включено в комплект для пілінгу. Їм треба змастити шкіру за допомогою ватного тампона. Після цього доглядайте за обличчям так само, як це робиться після звичайного салонного пілінгу. Не варто намагатися прискорити відлущування з допомогою додаткових коштів. Це може серйозно нашкодити.