Корисні поради
на всі випадки життя
» » Пивні дріжджі від прищів: ефективність, особливості складу і застосування

Пивні дріжджі від прищів: ефективність, особливості складу і застосування

Додано: 10.09.14
Пивні дріжджі від прищів: ефективність, особливості складу і застосування
У боротьбі з прищами всі засоби хороші. Адже ця, здавалося б, суто косметична проблема, негативно впливає на самооцінку, і тим самим може серйозно зіпсувати життя. Щоб не допустити цього, слід розглядати таке явище, як вугри, комплексно. Тобто звернути увагу не тільки на стан шкіри, але і на харчування. З цієї точки зору ефективним засобом вважаються пивні дріжджі від прищів. Що вони собою являють?

[b] Склад засобу [/b]

Пивні дріжджі - самий справжній комплекс мінералів і вітамінів, які надають благотворну дію на організм в цілому. Це вуглеводи, білки, всі вітаміни групи В, включаючи холін і фолієву кислоту, а також вітаміни РР, Е, незамінні жирні кислоти, магній, кальцій, марганець, залізо, селен, фосфор. Словом, це справжнє джерело речовин, без яких неможлива нормальна життєдіяльність. Але як пивні дріжджі можуть впливати на прищі? На чому грунтується їх вплив?

[b] Чому дріжджі ефективні? [/b]

Справа в тому, що часто причиною появи акне стає неправильне харчування і неполадки в роботі шлунково-кишкового тракту. Пивні дріжджі від прищів впливають не на самі запалені ділянки, а на джерело проблеми. Засіб відновлює природний баланс мікрофлори в кишечнику, а це, на думку більшості дерматологів, є головним чинником, що забезпечує хороший стан шкіри. Навіть якщо у вас немає прищів, впливаючи на шлунково-кишковий тракт, дріжджі можуть поліпшити колір обличчя, зробити шкіру більш пружною і м'якою.

[b] Де знайти і як використовувати? [/b]

Не слід думати, що дріжджі продаються тільки на пивному заводі. Насправді їх можна придбати в будь-якій аптеці. В Інтернеті можна прочитати відгуки про таких продуктах, як Еко-Мон, Нагипол і Эвисент. Останній препарат вважається найбільш ефективним. Справа в тому, що крім самих дріжджів він містить селен, цинк і сірку, яка дуже важлива для лікування прищів. Всі виробники постачають препарати інструкціями. Застосовувати дріжджі слід в строгій відповідності з цими рекомендаціями. Навіть якщо ви вже брали подібне засіб, прочитайте вкладиш ще раз. Справа в тому, що продукція різних фірм містить різну кількість активної речовини.

У будь-якому випадку таблетки потрібно пити до їжі, щоб вони краще засвоїлися. Краще це робити за 15-20 хвилин до прийому їжі. В середньому їх приймають по 2-3 рази на день, протягом 5-6 місяців. Але тривалість курсу лікування краще уточнити у лікаря. Адже незважаючи на те, що це повністю натуральний продукт, приймати його не можна безконтрольно.

[b] Особливості застосування [/b]

Інструкція до Эвисенту попереджає, що у цього препарату є протипоказаннями. В цілому вони характерні для будь-яких засобів, що містять пивні дріжджі. Їх не можна приймати людям, що страждають хворобами нирок, а також цукровий діабет.

Слід врахувати, що у деяких випадках відразу після початку прийому дріжджів кількість вугрів може збільшуватися. Але не потрібно лякатися і кидати вживання препарату. Це абсолютно нормальна реакція організму. Вона говорить про те, що відбувається процес відновлення нормальної мікрофлори. Через дві-три тижні після початку прийому кількість і інтенсивність висипань зменшиться, а незабаром і зовсім припиняться.

Щоб дріжджі діяли з більшою ефективністю, варто дотримувати певну дієту. Необов'язково сувору, але борошняне і солодке слід повністю виключити. І, звичайно, шкіра обличчя також потребує в цей час більш ретельного догляду - використовуйте спеціальні лосьйони і тоніки.