Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мінеральна пудра для проблемної шкіри: переваги та правила використання

Мінеральна пудра для проблемної шкіри: переваги та правила використання

Додано: 10.09.14
Мінеральна пудра для проблемної шкіри: переваги та правила використання
Вибір декоративної косметики для проблемної шкіри - заняття непросте. Дотримуючись порад деяких фахівців, власниці такого типу шкіри намагаються і зовсім обходитися без макіяжу. Адже використання тонального крему в цьому випадку стає злочином проти власного обличчя, приводячи до закупорювання пор та утворення прищів. А ось застосування пудри може бути навіть корисним. Складно повірити? Тоді про все по порядку.

[b] Натуральний склад [/b]

Мінеральна пудра для проблемної шкіри обличчя складається з натуральних речовин, які вбирають жир на протязі всього дня. Оксид цинку - це найпоширеніший компонент, що входить до складу косметичного засобу. Ця речовина здатна знімати запалення і подразнення, контролювати активність сальних залоз. Також у складі може бути діоксид титану, відповідальний за захист шкіри від ультрафіолетового випромінювання.

Звичайна пудра для обличчя є відмінною середовищем для розмноження бактерій, що для людей з проблемною шкірою просто неприпустимо. Для запобігання цього процесу, а також збільшення терміну реалізації до складу традиційної пудри включаються консерванти, які становлять небезпеку для шкіри. Мінеральна пудра не містить вологу, отже, бактерії в ній не розмножуються. При її виробництві не використовуються консерванти, а в якості барвників виступають нешкідливі натуральні пігменти. Нарешті, вона не містить ароматичних речовин, що остаточно підкреслює натуральність.

[b] Використовуємо за правилами [/b]

Думка про те, що вже одне використання мінеральної пудри - рятівне коло для шкіри, що має проблеми (особливо при помірній або тяжкій формі вугрової хвороби) - оманливе. Нанесення зволожуючого крему під макіяж - обов'язкова умова, адже і проблемна шкіра потребує зволоження. Далі проблемні ділянки (прищі, запалені вугри) замазуються консилером, і лише після цього наноситься пудра. Для додання шкірі гарного і рівного тону достатньо невеликої кількості. За рекомендаціями деяких фахівців, через кілька хвилин після її нанесення особа сбризгивается прохолодною водою, а потім до нього буквально на секунду притискається волога серветка. Вважається, що з допомогою цих маніпуляцій мінеральна пудра розподіляється більш рівномірно.

При нанесенні цього косметичного продукту повинні використовуватися тільки натуральні кисті, так досягається рівне покриття, маскуються шкірні дефекти, пори не закупорюються, а особа набуває натуральний сяючий відтінок. До того ж натуральні ворсинки кисті не дратівливо діють на шкіру, як при використанні спонжа або пензликів з штучних матеріалів.

[b] Вибираємо якісний продукт [/b]

Придбати мінеральну пудру можна в косметичних магазинах, порасмшись з досвідченими продавцями-консультантами. При самостійному виборі та купівлі кошти в супермаркеті слід звертати увагу на наявність на упаковці позначки non comedogenic, що свідчить про те, що при її використанні шкіра буде дихати. В якісному продукті не повинні міститися масла і віддушки.

Сумнівів в ефективності мінеральної пудри для проблемної шкіри не виникає. І разом з тим потрібно залишатися реалістом: повністю позбавитися від проблем зі шкірою можна, лише здійснюючи комплексний догляд. Також слід утримувати в чистоті пензлик, з допомогою якої наноситься засіб, щоб не створювати комфортних умов для життєдіяльності бактерій.