Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чолка для квадратного обличчя: кращі варіанти

Чолка для квадратного обличчя: кращі варіанти

Додано: 10.09.14
Чолка для квадратного обличчя: кращі варіанти
Немає жінки, яка була б беззастережно задоволена своєю зовнішністю. Здається, що її обличчя надто кругле, інший - що лінія підборіддя надто пряма і жорстка. Насправді всі ці уявні недоліки як раз і є тієї горезвісної «родзинкою», яка залучає представників сильної статі. Ну а для того, щоб піднести їх в найбільш вигідному світлі, існує маса способів, а іноді досить просто вдало підібрати зачіску . Чубчик для квадратного обличчя може перетворити дівчину з сірої мишки в красуню з обкладинки.[b] Довга чолка: за і проти [/b]

Багато власниці квадратної форми обличчя вважають, що чолку їм не підійде. Насправді це, звичайно, не так. Зверніть увагу на фото голлівудських актрис або моделей. Хіба, смлячись на портрети Різ Візерспун або Хайді Клум, хтось назве їх неженственними?

Чолка для квадратного обличчя: кращі варіанти


Весь секрет полягає в правильно підібраній формі чолкуа. Звичайно, над образом голлівудських зірок працює ціла команда стилістів. Однак деякі їх прийоми і можна взяти на озброєння.

Довга коса пасмо зробить кілька грубе обличчя більш жіночним. Але тут є один нюанс: коса чілка ні в якому разі не повинна закінчуватися біля підборіддя, в іншому випадку вона приверне непотрібну увагу до цієї обличчя, вона повинна бути трохи вище або трохи нижче. Стилісти радять зупинитися на варіанті косий чолку з «рваними» краями. Це допоможе приховати прямолінійність форми обличчя.[b] Додаємо обсяг [/b]

Власницям квадратного підборіддя і тонких волосся можна порекомендувати прийом, який дозволить зробити абрис обличчя більш м'яким, а локони - об'ємними. Для цього потрібно просто трохи підкрутити пасма. Причому це стосується і чолкуа. Така укладання зробить образ романтичним і жіночним. Однак це варіант не для довгою косою чолкуа, для короткої він не підходить. В останньому випадку обсяг краще надати іншим способом - наприклад, зробити невеликий начісування, тільки не надто при цьому старатися. Короткий чолку також можна підняти нагору й заколоти, злегка відтягнувши тому, в дусі 1980-х років. Це допоможе візуально подовжити обличчя.

Чолка для квадратного обличчя: кращі варіанти
[b] Модна асиметрія [/b]

Асиметрична чолку добре поєднується і з волоссям середньої довжини і з довгими локонами. Цей трохи грайливий прийом дозволяє згладжувати монументальність рис квадратного обличчя. Головне в такому випадку - правильно розташувати проділ. Він не повинен бути рівним, і потрібно, щоб він починався майже біля вуха. Така чолку буде добре виглядати і на тонких волоссі, а щоб посилити візуальний ефект, можна зробити так, щоб з правої і лівої сторін обличчя вони були неоднаковою довжини.

Чолка для квадратного обличчя: кращі варіанти


[b] Припустимі експерименти? [/b]

Стрижка для овального обличчя з чолкуом може бути практично будь-хто. Адже ця форма вважається ідеальною. Для овального обличчя підходить і довга і коротка чолку, і екстравагантна асиметрія, і класична дуга. А ось власницям квадратного обличчя такі експерименти протипоказані. Чубчик ні в якому разі не повинна бути прямою і короткою, це тільки підкреслить незграбні лінії підборіддя і зроблять обличчя занадто жорстким.

Надто густі чілки також будуть не самим вдалим вибором, з-за них риси обличчя будуть здаватися більш важкими. Не варто зловживати гелем і гладко зачесаним чолкуами. Така зайва акуратність в зачісці хороша тільки для овального обличчя - і те, як один із можливих, але не основних варіантів. При квадратній формі не зашкодить творчий безлад, рвані лінії і пишний об'єм на рівні рота.