Корисні поради
на всі випадки життя
» » Прищі на підборідді в жінок: чому вони з'являються?

Прищі на підборідді в жінок: чому вони з'являються?

Додано: 10.09.14
Прищі на підборідді в жінок: чому вони з'являються?
Багато хто думає, що вугрі - це переважно доля підлітків. Насправді прищі на підборідді в жінок - явище зовсім не рідкісне. При цьому воно розвивається під впливом різних чинників. І неправильний догляд за шкірою відіграє тут не останню роль.

[b] Причини появи прищів [/b]

У дорослих жінок акне дуже часто пов'язане з гормональним дисбалансом. Багато чого, звичайно, залежить від місця локалізації вугрів. Наприклад, вважається, що у представниць прекрасної статі прищі на підборідді пов'язані з поганою роботою яєчників і надниркових залоз. Однак це зовсім не означає наявність серйозного хронічного захворювання.

Іноді причини такого порушення в роботі цих органів обумовлені прийомом гормональних препаратів, сильним стресом, який викликав збій у функціонуванні організму в цілому. Цікаво, що стрес впливає не тільки на роботу надниркових залоз. Він може також знижувати імунітет, внаслідок чого бактеріальна інфекція легше проникає в організм. І в наслідок цього з'являються прищі, проходять як-ніби самі по собі при зникненні стресу. Аналогічна ситуація виникає при недосипанні.

[b] Косметичні помилки [/b]

Часто в появі прищів звинувачують занадто часте умивання, руйнує ліпідний шар шкіри. Однак це не єдина причина. Так, скраби і пілінги травмують шкіру. Але не меншу шкоду приносять неправильно підібрані засоби. Наприклад, занадто жирний дитячий крем хороший для догляду за п'ятами. А на шкірі обличчя він створює ідеальне середовище для розмноження бактерій, що і призводить до появи прищів на підборідді.

Ще одна причина - використання брудних кистей і спонжей. Мити їх потрібно не рідше одного разу на тиждень. Використовують для цього антибактеріальні засоби. В іншому випадку на кистях і спонжах розмножуються бактерії, які можуть стати причиною появи прищів на підборідді.

Прищі на підборідді в жінок: чому вони з'являються?
[b] Як доглядати за шкірою? [/b]

Якщо висип на підборідді носить тимчасовий характер, необхідно просто виправити свої косметичні помилки. Не проводите чистку обличчя частіше, ніж раз на тиждень, якщо у вас жирна шкіра, і два рази в місяць - якщо шкіра суха. Ніколи не залишайте косметику на ніч. Нічний крем наносите на шкіру не пізніше 9 години вечора - в цей час він краще всмоктується, і корисні речовини засвоюються активніше.[b] Медикаментозне лікування прищів [/b]

Якщо вугри на підборідді з'являються постійно, то проблема, швидше за все, в гормональному дисбалансі або гінекології. У такому випадку необхідно звернутися до лікаря. Після УЗД та лабораторних досліджень фахівець призначить відповідне лікування, спрямоване на усунення причини. Одночасно з цим застосовують протизапальні препарати місцевої дії (мазі зазвичай). Крім того, лікар може направити на консультацію до дерматолога, щоб підібрати та лікувальну косметику для щоденного догляду за шкірою. Іноді всі ці процедури підкріплюються фізіотерапією.

Однак слід пам'ятати, що такі заходи будуть ефективні лише в тому випадку, якщо підкріпити їх додатковими діями з вашого боку. Відмовтеся від напоїв, що містять кофеїн, надто жирної їжі, готових солодощів. Включіть в свій раціон більше фруктів і свіжих овочів.

[b] Народні засоби [/b]

Можна використовувати і засоби народної медицини. Наприклад, на основі листя алое роблять чудовий настій. Їм протирають обличчя вранці і ввечері. Як правило, довго зберігатися такий настій не може (навіть за умови кип'ятіння), так що не забувайте оновлювати запаси.

Добре допомагають компреси з настоянки календули, змішаної з медом. Тим не менш, при використанні таких засобів краще проконсультуватися з лікарем-дерматологом.