Корисні поради
на всі випадки життя
» » Якщо медицина безсила - допомагає Бог

Якщо медицина безсила - допомагає Бог

Додано: 10.09.14
Якщо медицина безсила - допомагає Бог
Чому з кожним роком зростає кількість безплідних пар, як впоратися з цією бідою і що сьогодні може медицина?

[b] - Сьогодні серед жінок, яка хотіла б стати мамою, дуже важко знайти абсолютно здорову? [/b]

- На жаль, це дійсно так. Навіть при мінімальному скринінговому обстеженні ми дійсно дуже часто знаходимо патологію.

[b] - Як ви вважаєте, з чим це пов'язано? [/b]

- На жаль, зараз підлітки рано починають статеве життя, причому справа рідко закінчується одним партнером. Тому до моменту, коли свідомо хочеться мати дітей, сучасна молода жінка підходить з багажем непотрібного досвіду, обтяжливим її жіноче здоров'я, - це інфекції, що передаються статевим шляхом, і аборти, і вакууми В 50 відсотках випадків це і є наші пацієнти з лікування безпліддя.

[b] - А що говорить статистика: сьогодні багато безплідних пар? [/b]

- Остання середня цифра по безпліддя - 15%. Але статистику провести складно, деякі подружжя просто не звертаються до лікаря. А безплідною вважається пара, у якої вагітність не наступає протягом одного року регулярного статевого життя без прийому контрацептивів. Але щось робити в такій сім'ї найчастіше починають після 5-10 років спільного життя. На таких термінах вже складніше провести лікування, нейтралізувати проблему. Краще звертатися на початковому етапі. Сумно, але більше стало чоловічого безпліддя. Якщо раніше на жіноче доводилося 80%, то зараз - лише 55%. Теж проектується образ життя, нервова або шкідлива робота. Наприклад, перешкодити запліднення яйцеклітини можуть токсичні речовини, які потрапляють в організм чоловіка, зайнятого на будівництві сучасних будівель. Ну і ті ж полігамні зв'язки, інфекції також призводять до безпліддя. У жінок на першому місці стоїть запалення тазових органів, зокрема, інфекційні захворювання фаллопієвих труб. На другому - ендокринний фактор, тобто порушення дозрівання яйцеклітини. Це може спостерігатися у пацієнток, які приймали багато гормональних препаратів або працювали на шкідливих виробництвах. А ще в цю категорію входять ті, хто часто хворіє ангінами і іншими запальними захворюваннями.

[b] - Про куріння, алкоголь і наркотики говорити не будемо - чули всі. А ось які інші нехороші звички заважають нам народжувати? [/b]

- Надмірне вживання пива, яким так захоплюється молодь, завдає непоправної шкоди репродуктивній системі. Також до безпліддя можуть призвести надмірна або занадто малу вагу. Якщо ви хочете народити, не варто захоплюватися постійними дієтами, підлаштовуючись під фігури подіумних панянок. Треба знати: при анорексії припиняється вироблення статевих гормонів, атрофуються молочні залози Якщо жінка майже нічого не їсть, вона не здатна виносити і народити нормальну дитину. Плід не може розвиватися, як годиться, якщо не вистачає поживних речовин, які він повинен отримувати від матері.

[b] - У яких випадках безпліддя виліковне і коли медицина безсила? [/b]

Треба стежити за своїм здоров'ям і вчасно звертатися до лікаря. Якщо причинами є статеві інфекції, гормональні порушення, то після курсу лікування можна відновити репродуктивну функцію. Зараз медицина розробила ефективні методи подолання безпліддя - це екстракорпоральне запліднення (ЕКО). Більше 30% пар з його допомогою впоралися з проблемою. При тривалому безплідді складніше поставити діагноз. І якщо лікарі не знаходять причини безпліддя , то все впирається не в фізіологію, а, мабуть, це, що ми називаємо очищенням душі і свідомості. У таких випадках деякі пари вважають за краще всиновлювати дитину. Як правило, коли людина починає віддавати себе, доглядає за хворими, допомагає потребуючим, йому в нагороду дається і свій дитина. У одній з наших пацієнток були непрохідні труби, вона зробила ЕКО, народила двійню, а коли дітям було 8 місяців, завагітніла самостійно, хоча шансів на це за медичними висновками у неї не було взагалі!