Корисні поради
на всі випадки життя
» » Хрустять суглоби, що робити? Чому хрустять суглоби

Хрустять суглоби, що робити? Чому хрустять суглоби

Додано: 10.09.14
Хрустять суглоби, що робити? Чому хрустять суглоби


Чому хрустять суглоби? Це питання турбує більшу частину людей, причому різних вікових категорій. Хрускіт і скрип сигналізує про накопичення шлаків і солей, руйнування суглобів, нестачі кальцію в організмі, зайвій вазі, про активної рухливості або навпаки, малорухомому способі життя, генетичної спадковості, порушення обміну речовин, інфекції, перенесені «на ногах» хворобах і в чому іншому. Якщо не звернути уваги на ці попередження організму, то в результаті можлива поява таких захворювань як артроз та артрит, які досить довго лікуються, залишаючи слід на загальному стані здоров'я людини.

Багато задають питання: «Хрустять суглоби, що робити?» Потрібно розібратися в причині того чи іншого хрускоту. Чим старша людина, тим більше зношена його опорно-рухова система і частіше чується хруст. Можливо, ви ведете малорухливий спосіб життя (сидяча робота) або страждаєте надмірною вагою, що підвищує навантаження на суглоби, вживаєте менше необхідної кількості води, яку включає в себе межсуставная рідина, або це просто забій, застаріла травма, результат неправильного самолікування.

[b] Що робити в цьому випадку? [/b] В першу чергу не займайтеся самолікуванням, всі причини хрускоту суглобів інсмідуальні. Потрібно звернутися до фахівця, який вирішить, як вилікувати недугу, яким чином боротися з його наслідками. Це можуть бути спеціальні вправи, а також розвантаження суглобів за допомогою медичних апаратів (спеціальні ортопедичні пристосування, напівжорстка манжетка та інші). Ефективні в даному випадку також засоби народної медицини (настойки, відвари), медикаментозні препарати, що сприяють відновленню структури суглобів, вітаміни.

Лікар підбере дієту по зниженню ваги, розрахувати необхідну кількість води, що випивається, адже саме вона є мастилом для суглобів. Навіть, якщо ви в прекрасній формі і захоплюєтеся фітнесом, подумайте про міні-травмах, ушкодженнях, які пошкоджують і порушують хрящової шар, викликають запалення, скутість руху і призводять до таких захворювань як артрит і артроз. Надмірна рухливість змінює вид білка сполучної тканини, який входить до складу суглоба (колаген). Він розтягується, тому суглоби більш рухливі і, тим самим, провокують хрускіт і скрип. Всього має бути в міру.

[b] Отже, ознайомившись з даною статтею, ми може з упевненістю зробити висновок [/b] , що для того, щоб наше життя було повноцінна і якісна, нам просто необхідно регулярно проводити профілактику таких захворювань, як артрит і артроз. Уважно стежачи за станом наших суглобів, відповідно, спостерігаючи за збалансованим вмістом в організмі таких речовин, як кальцій, а також повного переліку необхідних вітамінів, наше життя сповниться здоров'ям і довголіттям.

[b] Адже потрібно пам'ятати, що будь-яке захворювання тягне за собою безліч інших недуг. [/b] Піклуйтеся про своє здоров'я, щоб уникнути негативних наслідків, знаходите час для своєчасного звернення до фахівців.