Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зняти зубний біль в домашніх умовах? Рекомендації та поради фахівців

Як зняти зубний біль в домашніх умовах? Рекомендації та поради фахівців

Додано: 10.09.14
Як зняти зубний біль в домашніх умовах? Рекомендації та поради фахівців


Кожен з нас неодноразово відчував зубний біль. Особливість цієї болю полягає в тому, що вона ниючий, що поступово збільшується, що охоплює не тільки зуб, але і всю щелепу. Часто, тривала зубний біль призводить до появи мігрені і запаморочення.

Коли болять зуби, неможливо зосередитися ні на роботі, ні на домашніх справах. Так як зняти зубний біль в домашніх умовах швидко?

[b] Полоскання [/b]

Полоскання при зубному болю допоможуть вивести залишки їжі з каріозної порожнини і полегшити ваші страждання. Для полоскання підійде сода, шавлія, звіробій, ромашка, евкаліпт. Якщо ви вирішили використовувати соду, пам'ятайте про пропорціях. Для приготування розчину слід використовувати 1 чайну ложку соди на склянку води. При цьому розводити соду слід не в теплій воді, а в окропі. Полоскати рот слід теплим, остиглим, розчином.

Якщо полоскати рот гарячими розчинами або відварами, ви тільки погіршить свій стан. Кров буде активніше вступати до цього місця і біль тільки посилиться. З цієї ж причини не можна гріти хворе місце ніякими мішечками з сіллю або пов'язками. Після полоскання до хворого місця потрібно прикладати лід.

Ще одна порада медиків: не лежите, якщо у вас гострий зубний біль. В лежачому положенні збільшується приплив крові до щелепи, підвищується тиск в тканинах, що, в свою чергу, провокує больові відчуття.

[b] Масаж [/b]

Також фахівці радять при зубному болю робити точковий масаж. Робити масаж треба подушечками пальців, без різких натискань, спочатку за годинниковою стрілкою, потім проти неї. Таким способом можна масажувати спеціальні точки. Перша знаходиться в поглибленні між кістками великого і вказівного пальця, друга - спереду догори від кута нижньої щелепи, третя - посередині між верхньою губою і підставою носа.

[b] Народні засоби [/b]

Найпоширеніший рада - це полоскання горілкою з сіллю. Для отримання потрібного ефекту, слід потримати ковток горілки в роті з тієї сторони, де болить зуб. Допомогти вам зможуть прополіс і валеріана. Якщо у вас є чистий прополіс його можна покласти прямо на зуб.

Евкаліптом і валеріану у вигляді настоянок змочують вату і прикладають до десні. Також радять прикласти до хворого зуба сало.

Ці спобличчя допоможуть вам значно полегшити стан, позбутися від зубного болю, але не зупиняйтеся на цьому. Навіть якщо на наступний день больових відчуттів у вас немає, все одно запишіться до стоматолога. Всі перераховані вище засоби, допоможуть вам лише тимчасово позбутися болю, але не усунути причину її виникнення. А причини можуть бути найрізноманітніші, наприклад, карієс або різні запалення.

Самостійно вирішити цю проблему ви не зможете, тому зверніться до фахівця.