Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно бігати, щоб схуднути? Поради та рекомендації

Як правильно бігати, щоб схуднути? Поради та рекомендації

Додано: 10.09.14
Як правильно бігати, щоб схуднути? Поради та рекомендації


Останнім часом питання як правильно бігати, щоб схуднути став досить актуальним серед більшості жінок. Адже для того щоб схуднути і домогтися стрункої фігури треба знати як правильно почати бігати.

[b] Обов'язкова умова спорт [/b]

Фахівці в області схуднення відзначають той факт, що біг та інші фізичні навантаження входять у більшість програм спрямованих на втрату ваги. Хоча ще кілька років тому більшість представниць прекрасної статі були переконані досконало численних дієт. Але в більшості випадків дієти малоефективні перед зайвими кілограмами в зонах стегон і живота. У цьому випадку вам на допомогу прийде спорт.

[b] Екіпіровка [/b]

Перш ніж почати бігати треба підібрати спортивну взуття. Звичайно, можна купити модні кросівки в спортивному магазині, але для простого бігу підійдуть і звичайні кеди. Головне, щоб їх підошва була досить гнучкою і толстой, не сковував рух стопи і була здатна захистити ноги від виступаючих каменів, скла та іншого.

Одяг в нашому випадку теж відіграє істотну роль. Спортивний костюм краще підбирати з непродуваемого і непромокального матеріалу, який вирішує відразу кілька завдань: захищає від вітру і дощу, а також сприяє сильному потовиділенню, що як раз і потрібно для того щоб схуднути.

[b] Де краще всього здійснювати пробіжки? [/b]

Також важливим фактором, що впливає на успішні заняття бігом, є покриття грунту. Так вже склалося, що еволюція людського організму розвивалася в умовах не пов'язаних з бетоном, асфальтом, по можливості краще уникати таких поверхонь. Оптимальне місце для тривалих пробіжок - ґрунтова стежка, розташована в лісопарку або серед дерев.

[b] В який час? [/b]

Для бігу з метою схуднення краще всього вибирати другу половину дня, коли організм вже отримав основну частину денних калорій. Варто відзначити, що щільний перекус після пробіжки загрожує лише додатковим відкладенням жирових запасів. Хоча з іншого боку людина задався метою схуднути не повинен відчувати почуття голоду. Тому трохи йогурту або нежирного кефіру через півтори години після пробіжки не зашкодить.

[b] Оптимальна тривалість бігу [/b]

Щоб організм почав використовувати жирові відкладення в якості джерела енергії, тривалість бігу повинна становити 35 - 50 хвилин. Але якщо ви відразу задалися метою здійснювати щоденні годинні пробіжки, то, швидше за все від таких занять спортом вийде мало користі. Отже, новачкові не потрібно щодня до знемоги мучити свій організм, спочатку краще поступово збільшувати навантаження і чергувати біг з відпочинком. Таким чином, організм спокійно увійде в потрібний ритм, підготувавши при цьому для бігових навантажень опорно-руховий апарат і серцево-судинну систему.

[b] Який біг для схуднення найефективніший? [/b]

Біг підтюпцем вважається найбільш оптимальною технікою для оздоровчого бігу. Оскільки під час такого бігу акцент робиться не довжину кроків, а на їх частоту. Що дозволяє знизити навантаження на зв'язки і суглоби, не зменшуючи інтенсивність роботи проделиваемой організмом в цілому.

Перша пробіжка навіть по рівній місцевості стане для організму досить серйозним випробуванням. Але наступні пробіжки краще буде перенести на місцевість рясніє височинами. При цьому треба дотримувати правильне дихання і намагатися зберігати частоту кроку під час підйому або спуску.

Скористайтеся нашими рекомендаціями для ефективних пробіжок.

Успіхів вам!