Корисні поради
на всі випадки життя
» » Видалення родимок лазером. Як проходить ця процедура?

Видалення родимок лазером. Як проходить ця процедура?

Додано: 10.09.14
Видалення родимок лазером. Як проходить ця процедура?


Іноді родимки можуть зробити зовнішність людини більш цікавою і пікантною. Набагато частіше, навколишні взагалі не звертають на них уваги. А бувають і такі випадки, коли родимки доставляють своєму носієві масу неприємних відчуттів. І не смно, адже дані освіти можуть розташовуватися в незручних місцях, можуть травмуватися одягом людини або ж просто виглядати неестетично і непривабливо.

Такі родимки доцільно своєчасно видаляти, тим більше що в даний час існує величезна кількість простих і безпечних способів видалення даних утворень. Поговоримо про те, що являє собою самий популярний і простий з них - видалення родимок лазером.

[b] Як підготуватися до видалення родимки лазером? [/b]

Перед тим, як зважитися на проведення подібної процедури, людина повинна обов'язково проконсультуватися з грамотним лікарем - дерматологом або ж онкодерматологом. І тільки даний фахівець, ретельно оглянувши новоутворення і дослісмши його природу, може зробити висновок про доцільність використання лазера для видалення родимки. Самолікування ж загрожує безліччю неприємних наслідків, про це має знати кожна сучасна людина.

[b] Професійне обладнання для лазерного видалення [/b]

Звичайно ж, ефективність і безпеку процедури лазерного видалення родимки безпосередньо залежать від того, яке обладнання було використано для проведення даної операції. І на сьогоднішній день найбільше поширення отримали лазери американського виробництва, здатні налаштовуватися для проведення процедур широкого спектру.

З допомогою таких лазерів лікар, працюючи з кожним своїм пацієнтом, може безпомилково вибрати найбільш підходящі для нього параметри проведення процедури, а, отже, максимально підвищити її ефективність. І завдяки високій точності роботи устаткування, після видалення родимки на шкірі не залишається некрасивих шрамів, а ймовірність виникнення тих або інших побічних ефектів зводиться практично до нуля.

[b] Як проходить процедура видалення родимок [/b]

Якщо ви хочете видалити родимку на тілі або обличчі лазером,то вам буде корисно знати про те, як проводиться дана процедура. Зазначимо, що в більшості випадків процес видалення родимки займає не більше 2 хвилин. Причому матеріал, отриманий в результаті проведення даної процедури, за бажанням пацієнта, може бути відправлений на гістологічне дослідження (це дасть вам уявлення про те, чи була ваша родимка доброякісної).

Видалення родимок не супроводжується кровотечами і повністю виключає вірогідність інфікування тканин. Це досягається завдяки тому, що використовувані інструменти в процесі проведення процедури не безпосередньо контактують з епітелієм пацієнта.

Фахівці стверджують, що найбільш ефективним буде процес лазерного видалення родимок на тих ділянках тіла, де шкірний покрив особливо тонкий і ніжний. Зокрема, ця процедура допоможе вам ефективно позбутися від шкірних новоутворень в куточках очей, на губах, на шиї, на століттях, тобто скрізь, де використання інших видів медикаментозного видалення родимок може бути чревате виникненням серйозних ускладнень і побічних ефектів.

[b] Протипоказання до лазерного впливу [/b]

Лікарі відзначають, що існує категорія людей, у яких лазерне видалення родимок може спричинити за собою вельми серйозні і неприємні наслідки. Тому доцільно перерахувати основні протипоказання до проведення цієї процедури. [b] До них відносять: [/b]

- вагітність ;

- цукровий діабет;

- онкологічні захворювання;

- імунодефіцитні стани;

- герпетичні висипання в безпосередній близькості від родимки;

- тривалий вплив на шкіру ультрафіолетом (тобто, не можна вдаватися до процедури лазерного видалення родимок, якщо ви недавно засмагали).