Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно підмиватися жінці: основи інтимної гігієни

Як правильно підмиватися жінці: основи інтимної гігієни

Додано: 10.09.14
Як правильно підмиватися жінці: основи інтимної гігієни
Як відомо, дотримання всіх правил гігієни - запорука міцного здоров'я. Однак при всій увазі, яку приділяють жінки цього питання, є тема, яка довгий час в нашій країні вважалася якщо не забороненою, то, принаймні, непристойною. Мова йде про інтимну гігієну. Адже далеко не кожна з нас може відповісти на питання, як правильно підмиватися жінці. Деякі дотримуються порад мам і бабусь, які вчили це робити як мінімум два рази на день і обов'язково з милом. У результаті - порушення мікрофлори піхви, молочниця і різні запальні процеси. Багато жінок так і живуть, постійно звертаючись за допомогою до лікаря, але при цьому не змінюючи правил. А між тим, від дотримання інтимної гігієни залежить дуже багато.

[b] Інтимна гігієна: як правильно? [/b]

Питання це настільки важливий, що іноді для того, щоб розповісти, як правильно підмиватися жінці відео би точно не завадило. Тим не менш, є певні рекомендації, які треба дотримуватися. По-перше, підмиватися слід тільки теплою водою і обов'язково чистими руками. Холодна вода може призвести до запалень, занадто гаряча - травмує. А про чистоту рук коментарі просто зайві.

Зверніть увагу - підмиватися з допомогою губки не рекомендується, бо слизова оболонка дуже ніжна, вона може завдати дрібні подряпини і пошкодження. Ви їх навіть не відчуєте, але зате вони стануть справжнім раєм для мікробів. Звичайно, для зони бікіні мочалку використовувати можна, але також з дотриманням обережності.

Не слід направляти струмінь води прямо в піхву. Це змиває його природну змазку, а з нею разом - і захист від мікробів. Для того щоб очистити піхву, використовується метод спринцювання. Роблять це за допомогою лікувальних трав (про їх застосування краще проконсультуватися з гінекологом). Крім того, для спринцювання беруть тільки кип'ячену теплу воду.

Для інтимної гігієни слід користуватися окремим рушником. Воно має бути м'яким і, природно, чистим.

[b] Які засоби можна використовувати? [/b]

Мило - далеко не найкращий варіант для інтимної гігієни. Для цього є спеціальні засоби. Вибирати краще ті, що містять молочну кислоту. Уважно Читайте склад. Сьогодні в магазинах продаються і антибактеріальні засоби для інтимної гігієни. В якості діючої речовини вони містять триклозан, який може негативно вплинути на природну мікрофлору піхви. Такими засобами можна користуватися тільки за призначенням лікаря.

[b] Корисні поради [/b]

В ідеалі підмиватися слід щоразу після відвідування туалету. Одночасно слід міняти щоденну прокладку. Однак, як це робити на роботі? Далеко не в кожному офісному туалеті є біде. А носити з собою гель і рушник і зовсім незручно. Є цілком прийнятна альтернатива - спеціальні серветки для інтимної гігієни. Вибирати потрібно ті, які містять екстракти лікувальних трав (наприклад, ромашки).

Особливо такі серветки важливі в період менструації, оскільки саме в цей час організм найбільш врасливий до інфекцій. При цьому не можна забувати вчасно міняти прокладки або тампони. Залишати тампони у піхву можна не більше ніж на 3-4 години. З прокладками все також строго - міняти їх потрібно часто.

[b] Правильне білизна [/b]

Пам'ятайте, що для інтимної гігієни важливо також білизну, яке носить жінка. Слід відмовитися від занадто тісного і обтягуючого, яке в більшості випадків зшите з синтетичних тканин. Сьогодні можна знайти стильні і красиві трусики з бавовни. І головним критерієм при виборі такого білизни повинно стати ваше здоров'я, а не картинки з модних журналів. Хоча, звичайно, для особливих випадків у вашому гардеробі неодмінно повинні бути особливі речі - цього правила ніхто не відміняв.