Корисні поради
на всі випадки життя
» » Все про користь імбиру

Все про користь імбиру

Додано: 10.09.14
Все про користь імбиру
З часів стародавніх цілителів імбир відомий своєю цілющою силою. Прославили імбир корисні властивості і в наші дні роблять його не менш популярним та ефективним, ніж сучасні хімічні медичні препарати. В цьому відношенні імбир навіть виграє, оскільки він натуральний і не має побічних ефектів, які так часто не лікують, а гублять людський організм.

Вважається, що ця рослина можна використовувати в якості протиотрути. Джинджерола, шоагола і зингерон надають імбиру особливий смак і запах. Також він містить цинк, кальцій, залізо, калій, фосфор і натрій, а також корисні амінокислоти та хімічні сполуки.

Дуже часто імбир в якості спеції застосовується для приготування їжі, а сирої і маринований імбир гострий на смак і має неповторний аромат. Маринований імбир прийнято подавати разом з суші для додання особливого смаку їжі.

Все про користь імбиру


Корисні властивості імбиру дозволяють користуватися ним як заспокійливим засобом. Імбир здатний дарувати позбавлення від менструальних болів, від симптомів токсикозу у вагітних. А ще він використовується при лікуванні безпліддя, оскільки знімає хронічне запалення, успішно бореться зі спайками. Імбиром лікують міому , коригують гормональний фон, пом'якшують основні симптоми клімаксу, тамують біль, знижують дратівливість.

У чоловічому організмі імбир регулює циркуляцію крові, що стимулює потенцію, надаючи представникам сильної статі впевненість у собі, обновлює і очищує енергію. Якщо вживати його постійно, то значно знизиться ймовірність, що чоловіка торкнеться проблема простатиту, навпаки, організм наповниться життєвою силою: підвищаться тонус м'язів, фізична і розумова працездатність.