Корисні поради
на всі випадки життя
» » Користь зарядки вранці і вечорами

Користь зарядки вранці і вечорами

Додано: 10.09.14
Користь зарядки вранці і вечорами
В успішній реалізації планів, виконання поставлених цілей і завдань, без сумнівів, допомагає здоровий спосіб життя. Людина, яка піклується про своє здоров'я, намагається зміцнити і підтримати його, проживе довге, сповнене радістю життя. Підсвідомо кожен розуміє, що до організму потрібно ставитися правильно і тримати його в тонусі, так як єдиним і безцінним багатством для людини вважається здоров'я.

Першим засобом для оздоровлення організму буде ранкова зарядка, яка корисна всім без винятку. Починати буде не просто, так як в будь-якому починанні найскладніше полягає у першому кроці. Важко змусити себе встати на півгодини раніше і виконати комплекс вправ - і сил немає, і часу немає, і лінь долає. У цьому випадку варто задуматися над тим, що лінь - це порок, який не дає людині удосконалювати себе і поступово призводить до деградації. Ліні необхідно оголосити нещадну боротьбу. А для того, щоб на зарядку вистачало і часу, і сил, її просто треба полюбити, адже на улюблена справа завжди знайдуться і сили, і час.

Користь зарядки вранці і вечорами


Чому корисно робити зарядку? Відповідь буде простим - розбудити організм від сну і налаштувати його на робочу активність. Людина влаштована так, що в нічний час всі функції його організму сповільнюються, кров гусне, загальмовується нервова система. Ці уповільнені процеси зберігаються після пробудження ще протягом двох годин, тому розумова і фізична здібності значно знижені. Користь зарядки вранці і полягає в тому, що вона покращує кровообіг, змушує серце працювати активніше, внаслідок чого і інші системи організму «прокидаються». Інтенсивна робота кровоносної системи починає краще забезпечувати киснем внутрішні органи, тканини і мозок. При цьому заняття не повинні перетворюватися в спортивну тренування і піддаватися підвищеним навантаженням. Мета зарядки - пробуджувати, оздоровлювати і приносити користь.

Користь зарядки вранці і вечорами
Щоб ранкова розминка увійшла у звичку і не набридла незабаром важливий настрій і творчий підхід. Приступати до вправ краще в гарному настрої. Можна неголосно включати веселу музику, можна не просто робити махи руками і ногами, присідати і віджиматися, а підключити до вправ спортивний інвентар: палиці, м'ячі, скакалки, обручі, валики, гантелі, неважкі гирі. Використання цих пристосувань різноманітить заняття. Користь зарядки для здоров'я очевидна - хороший настрій на весь день, енергія, бадьорість і підвищена працездатність. До того ж регулярні заняття не лише оздоровлюють, але й дисциплінують людину, в розпорядку якого стає менше метушні, більше спритності і зібраності.

Якщо в силу якихось обставин не вдається позайматися в ранкові години, можна приділити трохи часу для вправ ввечері. Вечірня зарядка не протипоказана, а також корисна, як і ранкова. Сучасні технології (мобільні телефони, комп'ютери дозволяють людям протягом дня бути малорухомими. Гіподинамія охопила значну частину населення. Від нестачі активності організми страждають - болять суглоби, хребти, з'являються зайві кілограми, а разом з ними різні болячки. Зарядка, зроблена ввечері, допоможе зняти стрес, втому, розім'яти м'язи і суглоби. Виконувати багато вправ не варто. Після занять повинна відчуватися лише легка і приємна втома, яка посприяє швидкому засипанню і міцному сну.

Будь-які рухи корисні людині і чим їх більше, тим краще для здоров'я.