Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що подарувати хлопцеві на 23 лютого

Що подарувати хлопцеві на 23 лютого

Додано: 10.09.14
Що подарувати хлопцеві на 23 лютого
Для кожної дівчини 23 лютого - це свято, до якого вона ставиться дуже серйозно. Це тільки в анекдотах хлопці в цей день отримують в подарунок дезодорант або шкарпетки. Насправді ж кожну дівчину хвилює питання, що подарувати хлопцеві на 23 лютого так, щоб подарунок сподобався по-справжньому. Відповідь залежить від того, наскільки добре ви знайомі і як довго зустрічаєтесь.

[b] Якщо ви зовсім недавно [/b]

Якщо ваші стосунки зовсім недовгі, не смно, що ви ще не все знаєте про смаки та вподобання вашого обранця. Тим не менше, і в цьому випадку можна підібрати оригінальний і корисний подарунок. Наприклад, можна подарувати хлопцеві на 23 лютого комп'ютерну флешку. Вона може бути цікавої форми (наприклад, у вигляді шахової фігури або персонажа відомого коміксу), але головне - це обсяг пам'яті (чим більше - тим краще). Крім того, напевно хлопець слухає музику по дорозі на роботу або під час роботи за комп'ютером - подаруйте йому хороші навушники. Геймеру можна презентувати хорошу «мишку», таку, з якої йому будуть забезпечені нові перемоги. Гарним подарунком можуть стати настільні ігри - наприклад, класична Монополія або популярні сьогодні варіанти «Мафії» та інші ігри детективного жанру.

[b] Якщо ви добре знаєте один одного [/b]

Якщо ви разом вже досить давно, і вам відомі не тільки смаки і уподобання обранця, але і його почуття гумору, подарунки можуть бути набагато більш оригінальними. В такому випадку можна дарувати, наприклад, міні-більярд, домашнє казино з набором покерних фішок, куля-провісник з фільму «Траса 60» і безліч інших не дуже практичних, зате пам'ятних подарунків. Наприклад, в будь-якому спортивному магазині можна купити кубок, а у гравера замовити оригінальну напис. Наприклад, «Переможцю битв в World of Tanks». Словом, тут вашу фантазію ніхто не обмежує.

[b] Що подарувати спортсмену? [/b]

Якщо ваш хлопець захоплюється яким-небудь видом спорту, хорошим варіантом буде вибір відповідного спорядження. Тільки заздалегідь потрібно дізнатися, чого саме з екіпіровки йому не вистачає. Крім того, звичайно, доведеться почитати на форумах, яке спорядження вважається більш якісним.

Любителям активного відпочинку сміливо можна дарувати туристичний рюкзак, хороший термос або термокружка. Також в поході може знадобиться багато різних дрібниць - тому до списку подарунків додайте, наприклад, компас або рацію, яка працює там, де немає мобільного зв'язку. Любителі походів по достоїнству оцінять також портативні грилі або хороші спальні мішки.

[b] Альтернативні ідеї для подарунків [/b]

Подарунки не обов'язково повинні бути матеріальними. Якщо ваш улюблений з дитинства мріяв стати хорошим наїзником - подаруйте сертифікат на уроки кінного спорту. Також сьогодні можна придбати сертифікати на стрибки з парашутом, наприклад, на заняття стрільбою, на уроки пілотування. Головне - з'ясувати, що йому більше до душі.

Захопленому фотографу може сподобатися відвідування майстер-класу від знаменитого фотографа. До речі, в цьому випадку рекомендується дарувати також підписку на спеціалізований журнал. Підійде також хороша сумка для ноутбука або футляр для фотоапарата. Такі подарунки виглядають дещо прагматичними, але людині захопленому вони сподобаються набагато більше, ніж милі романтичні дрібнички.

Колекціонерам завжди не вистачає місця для їх колекції. Дізнайтеся, що йому потрібно - спеціальний альбом для марок або банкнот або особливий кейс для мінералів. А ось сам предмет колекціонування краще не дарувати - є ризик, що в його зібранні вже буде такий же екземпляр.