Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що подарувати татові на день народження? Оригінальні ідеї подарунків

Що подарувати татові на день народження? Оригінальні ідеї подарунків

Додано: 10.09.14
Що подарувати татові на день народження? Оригінальні ідеї подарунків
Мистецтво робити подарунки полягає в тому, щоб радувати близької вам людини. І навіть якщо на дорогий презент немає грошей, це не означає, що варто опускати руки. Адже часто різні дрібниці приносять набагато більше задоволення, ніж найдорожчий подарунок, якщо в нього не вклали головного - любові і тепла. Це стосується і тих презентів, які ми даруємо друзям і колегам, і тих, що вручаємо найдорожчим людям. Напевно, в останньому випадку ми приділяємо вибору подарунка пильну увагу, довго роздумуючи, що подарувати татові на день народження.

[b] Як вибрати подарунок татові на день народження [/b]

Для того щоб вибрати подарунок для тата, треба знати, чим він захоплюється. Когось порадує екзотичний сорт кави і нова джезва, когось-рибальські снасті. Якщо людина захоплюється настільними іграми, то можна подарувати новий набір - шахи, нарди, шашки, маджонг: сьогодні в магазинах можна знайти все.

Хорошим варіантом будуть аксесуари. Краватки і шарфи, запонки та затискачі для краватки порадують чоловіка, який стежить за модними тенденціями і регулярно оновлює свій гардероб.

Багато чоловіків люблять гарні канцтовари. Красива чорнильна ручка, стильний блокнот або тижневик - прекрасний варіант для подарунка в такому випадку.

Якщо ж тато - завзятий автомобіліст, то йому можна дарувати різні автомобільні аксесуари. Правда, для початку потрібно буде манівцями з'ясувати, що саме йому потрібно. Адже список таких аксесуарів сьогодні досить значний.

[b] Як зробити подарунок на день народження своїми руками? [/b]

Але що робити, якщо грошей на гідний подарунок не вистачає? Можна змайструвати своїми руками. Було б помилкою вважати, що чоловіки менше, ніж жінки, цінують такі подарунки і анітрохи не схильні до сентиментальності. Насправді це не так.

Що подарувати татові на день народження зроблене своїми руками? Можна написати йому вітальний «послання в пляшці». Для цього потрібно на аркуші паперу красиво написати щирі слова привітання. Потім цей листочок потрібно скрутити в трубочку і покласти в скляну пляшку з пробкою. Якщо скло буде безбарвним і прозорим, то можна заповнити пляшку піском і дрібними черепашками. Для пляшки з темного скла можна своїми руками зробити забавну етикетку.

Що подарувати татові на день народження? Оригінальні ідеї подарунків


[b] Листівка [/b]

Можна зробити для папи листівку, використовуючи для цього підручні матеріали - кольоровий картон, папір, металізовану фольгу. Тим більше, що сьогодні в інтернеті можна знайти багато цікавих схем та ідей для таких листівок.

[b] Блокнот [/b]

Все, звичайно, залежить від ваших навичок. Наприклад, можна спробувати зробити своїми руками блокнот, використовуючи звичайні зошитові листи і гарний щільний картон. І це буде унікальна річ, якої іменинник із задоволенням буде користуватися.

[b] Елегантний брелок з полімерної глини [/b]

З цим завданням впораються всі, хто хоч коли-небудь займався ліпленням. Це може бути якась кумедна фігурка або абстрактна підвіска. Головне - знайти цікаву ідею.

[b] Колаж [/b]

Якщо ви вмієте працювати з комп'ютерними програмами на кшталт Фотошопу, можна із сімейних фотографій зробити колаж і роздрукувати його.

[b] Оригінальна рамка [/b]

Зробіть нову рамку для старих і улюблених знімків. Можна купити готову, але декорувати її за допомогою якої-небудь нескладної техніки - наприклад, декупажу або квілінгу (тобто об'ємної аплікації, згорнутої з тонких паперових смужок).

[b] Солодощі [/b]

А можна просто спекти татові його улюблений торт або зробити домашній шоколад, адже серед чоловіків чимало ласунів.

Повірте, будь-яка ідея, яку ви вкладете всю душу і вміння, буде оцінена по гідності!