Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як привітати з днем народження хлопця

Як привітати з днем народження хлопця

Додано: 10.09.14
Як привітати з днем народження хлопця
Як привітати з днем народження хлопця? Напевно це питання ви задавали собі не раз. Адже хочеться зробити все оригінально, не як зазвичай, щоб зсмувати, порадувати його і надовго залишити у пам'яті теплі спогади про такий день. Ми розглянемо кілька варіантів цікавих і незвичайних привітань, а ви вирішуйте, яке саме сподобається вашому чоловікові.

[b] Отже, почнемо: [/b]

• Дуже приємним і несподіваним будемо подарунок у вигляді друзів, яких він давно не бачив. Влаштуйте вдома вечірку з кулями, конкурсами та привітаннями. Повірте, такий теплий свято в хорошій компанії хлопець запам'ятає надовго.

• Зробіть листівку своїми руками: завжди приємно отримувати в подарунок частинку душі людини, яку він вкладає, коли готує сюрприз самостійно. Щоб ще більше зсмувати коханого, напишіть вірш в його честь: воно може бути жартівливим або, навпаки, дуже зворушливим і ніжним. Такий подарунок ніколи не залишить хлопця байдужим. Треба ламати стереотипи, за якими тільки хлопці присвячують дівчатам вірші, адже вони теж люблять, коли їх балують увагою і оригінальними подарунками!

• Якщо ви хочете влаштувати своїй другій половинці незабутнє свято, зсмуєте його, приміром, з'явившись з красивого (але картонного) торта в сексуальному нижній білизні. Якщо при цьому ви ще і станцюєте для нього танецьЩо буде далі і яка реакція на вас чекає, розповідати не потрібно.

• Якщо ви живете в одному місті, можна бути оригінальними, і першою привітати коханого у 00:00 зателефонувавши йому в двері і вручивши подарунок. Навряд чи він буде спати в такий час, готуючись до майбутнього торжества. Так що ваш сюрприз буде як не можна до речі, і перший спогад, з яким прокинеться молодий чоловік, про ваш подарунок і привітанні.

• Щоб оригінально привітати хлопця з днем народження, не обов'язково запрошувати на вечірку рок-зірку або вигадувати щось неймовірне. Будь-які знаки уваги в такий день будуть йому приємні.

• Прикольно оформити можна за допомогою кольорової крейди. Напишіть на асфальті під його вікном привітання і запросіть кохану вийти на балкон або у двір. Це можна зробити і ввечері, в розпал свята. Для більшого ефекту розставте вздовж написи маленькі свічки і підпаліть їх. В темряві вийде гарне видовище, яке точно сподобається вашій молодій людині.

• Влаштуйте романтичну вечерю при свічках на двох. Не вигадуйте складних страв, на які витратите багато часу і сил. Краще красиво сервірують стіл і поставте легкі закуски, вино і фрукти. Приємний вечір наодинці під романтичну музику створить відчуття справжнього свята не тільки у хлопця, але і у вас.

• Якщо ви володієте якимось талантом, обов'язково застосовувати його при підготовці сюрприз до Дня народження хлопця. Добре співаєте? Запишіть на диск пісню в подарунок, або, як варіант, виконаєте її наживо на вечірці. Гарно танцюєте? Тоді ніщо не перешкодить вам підготувати оригінальний танець-привітання. Якщо у вас дрімає художник, розбудіть його і створити гарну картину. Не впадайте у відчай, якщо ні одним з перерахованих вище талантів ви не володієте. Адже придумати творче вітання можна і не маючи певних навичок.

• Якщо ваші відносини тільки починаються, і ви соромитеся зізнатися у своїх почуттях - напишіть смс. Звичайно, це не так ефектно, як обличчясте привітання, але на крайній випадок воно може стати для вас паличкою-виручалочкою. Якщо ви зважилися на такий спосіб привітання хлопця, тоді постарайтеся зробити це якомога зворушливішим.

Загалом, привітати коханого з днем народження нестандартно можна завжди, просто включіть фантазію і поставте себе на його місце, подумавши про те, який би подарунок або вчинок з боку другої половини порадував би вас в такий день.