Корисні поради
на всі випадки життя
» » Привітання з 8 березня: різні варіанти з Відео

Привітання з 8 березня: різні варіанти з Відео

Додано: 10.09.14
Привітання з 8 березня: різні варіанти з Відео
Був час, коли жінки домоглися цього свята у чоловіків. Початок було гучним «маршем порожніх каструль». Він був влаштований в середині XIX століття текстильщицами Нью-Йорка. Після за три роки пройшли ще три страйки під знаком вимоги рівноправності.

Результат - 8 Березня як міжнародного жіночого дня масштабу. У нашій країні жінки стали відзначати це свято з 1913 року.

Чоловіки вважають цю дату приводом надання «слабкої» статі своєї пошани, прояву ніжних почуттів. Ну а леді, відклавши в сторону каструлі, радіють увазі в цей прекрасний день. В установах та на підприємствах працівники поділяються на дві групи: прекрасних дам і уважних і галантних джентльменів, які адресують милим дамам привітання з 8 березня.

Вдало збігся це свято з початком весни. Розпускаються тюльпани, а мімоза перетворюють 8 Березня в квітучий, запашний день.

[b] Романтичні вітання у віршах [/b]

Традиційні подарунки на 8 березня улюбленим жінкам - ювелірні вироби, парфуми і обов'язково квіти. Особливо романтично, коли підносяться вірші. Наприклад, такі:

***

У келих візьму шматочок сонця,

Весни і неба чистоту,

Додам ласку рук коханої

І губ медових теплоту.

І ревнощів додам, смутку,

Настоянку цю пригублю

За незрівнянних цих жінок,

Я їх без пам'яті люблю!

***

Сьогодні сонце радістю нехай світить,

Прибравши подалі дні будь-яких тривог,

Нехай квіти, що є на цьому світі,

Сьогодні лежать у ваших ніг.[b] Забавні послання [/b]

8 березня всі чоловіки буквально збиваються з ніг. Їм хочеться якось оригінально, смішно привітати дам, вигадати прикольні привітання з 8 березня, наприклад такі:

***

Дорогу каблучкам, посмішкам, міні спідниць!

І красі дорогу, блиску очей!

Від погляду твого всіх нині клинить,

Ти ніби ангел в профіль і анфас!

***

До 8 березня подарую тобі весну.

Ні, це багато, я кольорів тобі куплю.

Ні, не квіти, а коньячок і торт!

Але ти ж на дієті Краще колу.

Її не п'єш. Так, значить, я вип'ю.

Тобі ж, як і раніше, я вручу себе!

А ще можна відправити забавні sms-вітання своїй дівчині або дружині, або навіть тещу, наприклад, від Дмитра Медведєва:

«Привіт! Турбує Вас Дмитро Медведєв. Еее Довго не можу я говорити, адже треба ще пів країни обдзвонити, а вже вечір на носі. Зі святом хочу привітати вас прекрасних, чарівних, улюблених, незамінних, ніжних. Зі святом самих прекрасних представниць людства з Міжнародним Жіночим днем! Хочу, напевно, побажати здоров'я, любові, успіхів, будьте щасливі, нехай потужне плече самого коханого чоловіка буде вам опорою! Щасливо!»

І ще жартівливе sms-привітання: «Мила, в цей руйнівний і скорботний для всіх мужиків день я, тамуючи скупу сльозу і зціпивши зуби, вітаю тебе. Головне, щоб ти була щаслива! Ну я як-небудь»

або

«Якби на машині часу можна було відплисти в 1908 рік, я ні в якому разі не дозволив би Кларі Цеткін піти в гості до Рози Люксембург, 8 березня! Бачиш, до чого призводять зустрічі з подружкою?»

[b] Ніжні привітання [/b]

В цей день чоловіки організовують привітання жінок, які поруч. Звичайно, це партнерки по бізнесу, однокурсниці, але, в першу чергу, все-таки улюблені дівчата і жінки. А привітати їх можна не тільки вагомими подарунками і віршами, але і фотографіями, які також будуть виглядати як гарні поздоровлення.Привітання з 8 березня: різні варіанти з Відео

Привітання з 8 березня: різні варіанти з Відео

Привітання з 8 березня: різні варіанти з Відео

Привітання з 8 березня: різні варіанти з Відео
Відео привітання з жіночим днем!