Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зав'язати краватку: практичні поради і рекомендації

Як зав'язати краватку: практичні поради і рекомендації

Додано: 10.09.14
Як зав'язати краватку: практичні поради і рекомендації
Краватка став невід'ємною частиною ділового костюма чоловіки. Способів зав'язати його існує багато, але зробити це красиво і правильно виходить не у всіх. Для того щоб полегшити завдання чоловікам і їх дружинам, правильно зав'язати краватку допоможе схема або інструкція. Насправді в реальному житті маси способів чоловіки воліють користуватися одним-двома найбільш поширеними і звичними.

[b] Труднощі з краваткою [/b]

Не можна забувати, що не для всіх чоловіків зав'язування краватки - хвилинна справа. Для деяких представників чоловічої статі це справжня каторга, тому досить часто вони передають цю поважну обов'язок любим дружинам.

Підказки по зав'язування краватки в картинках набагато полегшують цей ритуал. Отже, давайте розглянемо кілька способів зав'язування краватки.

[b] Види вузлів для краватки і як зав'язувати краватку [/b]

Один з поширених і улюблених багатьма чоловіками вузол - віндзор. Його автором помилково вважають герцога Віндзорського, який насправді ніколи не вигадував цей вузол і тим більше не носив його, віддаючи перевагу звичайній сайту.

Цей вузол досить складний, але зате виглядає красиво і елегантно. Він є класикою серед галстучних вузлів і виглядає об'ємно. Для того щоб домогтися відмінного ефекту і щоб краватка став гарним доповненням до костюма, можна використовувати цей елемент гардеробу різної ширини; змінювати положення широкого і вузького решт, тим самим домагаючись необхідного розміру вузла. Щоб краватка, зав'язаний у такому стилі, бездоганно підхосм до сорочки, комірець на ній повинен бути англійською, тобто з широко розведеними вбік куточками.

Як зав'язати краватку: практичні поради і рекомендації


Самим універсальним і гнучким вважається вузол під назвою «напів-віндзор». Він не настільки об'ємний, як «віндзор», але, тим не менш, виглядає дуже добре при правильному виконанні і добре підібраною сорочці і костюмі. Для такого сайту можна використовувати як вузький краватку, так і широкий. Найкраще краватку, зав'язаний таким вузлом, буде поєднуватися з сорочкою, яка має відкритий комірець з розведеними куточками.

Є ще один дуже цікавий сайт, який отримав назву «Принц Альберт» або «подвійний вузол». Завдяки подвійному зав'язуванню, вузол має компактну форму і виглядає дуже стильно. Такий вузол краще всього підійде для краватки з м'якої тканини і без наповнювача. Бажано, щоб він не був занадто коротким.

Якщо ви вирішили замінити краватку шийною хусткою, вам знадобиться вміння правильно його зав'язувати (такий вузол називається аскот): для цього хустку потрібно заправити за комір сорочки, верхній гудзик якої краще розстебнути.

[b] Краватка-метелик [/b]

Досить часто на світських вечірках чоловіки блищать краватками-метеликами, але багато відчувають певні труднощі в обіг з цим елементом гардеробу. Безумовно, можна використовувати краватку на гумці або метелика на резинці. Однак краще навчитися зав'язувати краватку, це потрібне вміння для сучасного ділового чоловіка.

[b] У моді тонкий краватку [/b]

В останні роки не виходить з моди тонкий краватка: він відмінно доповнює діловий костюм або надає закінчений вигляд поряд стильного мачо. Ширина такого краватки дорівнює 5 см, а довжина не перевищує 58 см. Молодим ставним чоловікам до особі буде довгий чорний галстук, а зав'язувати його найкраще методом, який отримав назву «Four-in-Hand», або, по-іншому, «східний вузол», «краватка-самовяз». Цей метод не дарма отримав настільки широке поширення, адже він досить простий у виконанні. Момент, який потрібно враховувати, це те, що краї коміра сорочки не повинні закривати сам вузол.

Загалом, зав'язати краватку не так складно, як може здатися на перший погляд, а вміння це робити дуже стане в нагоді сучасному чоловікові.