Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати чоловічу сорочку? Основні правила вибору чоловічої сорочки

Як вибрати чоловічу сорочку? Основні правила вибору чоловічої сорочки

Додано: 10.09.14
Як вибрати чоловічу сорочку? Основні правила вибору чоловічої сорочки
Найпопулярнішою одягом гардеробу чоловіка є сорочка. Між тим не всі вміють правильно її вибирати. Щоб сорочка добре сиділа, була комфортною, підходила до костюма і фігурі, слід знати, як вибрати чоловічу сорочку.

[b] Вибір тканини [/b]

Найкращі сорочки зшиті з натуральної бавовни. Шовкові сорочки не підходить на кожен день, вони годяться лише до святкових подій. Синтетичні сорочки погано сидять і не краще виглядають. У них неприємно як в холодну, так і в жарку погоду, вони не вбирають вологу. Синтетика в невеликій кількості може бути у гарній сорочці для збільшення її міцності.

Тканина сорочки повинна бути приємною на дотик, щільною. Сорочка зі 100%-вим бавовною буде м'ятися, але завжди виглядає чудово.

[b] Колір і малюнок [/b]

За кольором сорочка може бути будь, лише б він підхосм до кольору краватки і костюма. Ділові сорочки, як правило, відрізняються світлими відтінками, не кидаються в очі. Для вечірок, свят і урочистостей підходять чорні, білі або яскраві сорочки. Зате в офіс чорні та темні сорочки краще не одягати, щоб не створювалося враження жалоби.

У ділової сорочки може бути малюнок: в дрібну клітку, тонку смужку, рубчик. Не можна, щоб цей малюнок повторювався на костюмі або краватці. Малюнок не повинен надто привертати увагу. Все-таки сорочка є доповненням до костюма, а не його основою.

[b] Дрібні деталі [/b]

По сучасній моді допускається будь-яка форма комірця. Головне потрібно розуміти, що комірець, призначений для краватки, не підійде до метелика, і навпаки.

Гудзики міцні, краще перламутрові. У діловій сорочці верхній ґудзик обов'язково повинна бути застібнута. Тому під час примірки потрібно застегнуться на всі гудзики і оцінити відчуття.

Як вибрати чоловічу сорочку? Основні правила вибору чоловічої сорочки


Манжети повинні бути трохи видно з рукавів піджака, не ховаючись у них. Тримати манжети можуть запонки або гудзики. Запонки краще невеликі і непомітні. Золоті запонки підійдуть на кожен день, якщо в них відсутні дорогоцінні камені та інші прикраси.

Ідеальна сорочка повинна бути без кишень. Це особливо стосується парадних і ділових сорочок. Але в інших сорочках припустимо кишеню. Враховуючи, що на чоловічій сорочці він не має практичного призначення, то не слід складати в нього ключі, гроші, телефони або ручки.

Ще важливо переглянути шви. Ознакою якісної сорочки буде подвійний рівний шов. Непомітні, нерівні шви, які місцями розходяться при легкому потягуванні тканини, та ще з стирчать нитками, показують неякісну річ.

[b] Сорочка за розміром [/b]

У виборі сорочки по фігурі недостатньо знати звичайний розмір сорочки, який служить орієнтиром при покупці костюма. Вимагається знання розміру комірця, щоб сорочка не тягнула в грудях, плечах, а комірець не тиснув на горло.

Головним критерієм розміру служить окружність шиї в сантиметрах (або в дюймах). Але між шиєю і комірцем повинен залишатися зазор. При наявності прямої, худий шиї зазор дорівнює приблизно 1 см Коли шия коротка і товста, то - 15 см.

Крім того, вибрати сорочку за розміром можна звертаючи увагу на її довжину. У якісних сорочках матеріал не жаліють, тому вони не вибиваються із штанів на боках і спині. Зазвичай спинка сорочки викроюється довше переду. Так як враховується, що чоловікові потрібно нахилятися або сідати. При правильній довжині сорочки задня і передня частини з'єднуються в промежині. Краще не купувати сорочок з меншою довжиною. Інакше доведеться її постійно заправляти в штани.

Знаючи тепер правила вибору доброї сорочки, не потрібно забувати про обличчястому смаку. Адже сорочка, яка подобається, і виглядати добре.