Корисні поради
на всі випадки життя
» » Астрологічний календар вагітності: 8-й, 9-й і 10-й місяці

Астрологічний календар вагітності: 8-й, 9-й і 10-й місяці

Додано: 10.09.14
Рубрика: Цікаве
Астрологічний календар вагітності: 8-й, 9-й і 10-й місяці


[b] Восьмий місяць вагітності проходить під заступництвом Урану. [/b] В цей час набуває розвитку центральна нервова і судинна системи. Волелюбність, пристрасть до нових відкриттів і подорожей можуть проявитися у вашої дитини. У цей місяць пробуджується «третє око» - ясновидіння і космічне свідомість.


[b] Часто в цьому місяці вами може оволодіти пристрасть до подорожей, [/b] пізнання всього нового - зустрічі з новими друзями, наприклад. Тому, не перевтомлюйтеся, щоб це не позначилося на дитину і не відходили на далекі відстані, адже термін вагітності вже чималий. У цьому місяці жінка страждає безсонням. У дитини починається формування астральної оболонки - його чуттєвої сфери, а також він набуває свій захисний покрив з Космосу.


[b] Дев'ятий місяць проходить під дією Нептуна. [/b] Тепер вам постійно хочеться плакати, ображатися, кричати і вередувати. Вам здається, що ніхто не розуміє і не любить. Тримайте себе в руках і не потрапляйте під владу поганих думок. Будьте мужні і зберіться. У цей місяць закладається найбільша любов до всього живого на Землі, всі ідеальні уявлення про світ. Уявіть - все, про що ви думаєте - втілюється. Станьте творцем своєї планети - зробіть її прекрасною. Вселяйте своїй дитині чисті і величні думки про Космос, його порядок і гармонію. Тільки зараз ви маєте можливість зробити свою дитину мудрим генієм або бездушним калікою. Скористайтеся цим шансом.


[b] Десятий місяць буває часто дуже коротким. Він відзначений впливом Плутона. [/b] Ця планета «відповідає» за запас енергії і сил в людині. У цьому місяці набувається можливість впливати на оточуючих. Тепер батькам потрібно уважно прислухатися до малюка, сприймати його, як обличчястість, залежну від батьків, але має повністю сформовану програму життя, за якою він буде йти. Мати цілком концентрується на своїх відчуттях, а малюк готується до подолання кордону, пов'язаного з народженням, входженню у світ і утвердження себе в ньому.


[b] Десять місячних місяців ви виношували своє дитя. [/b] Весь цей час ви були творцем свого щастя, часом навіть не усвідомлюючи цього. Тепер цей незвичайний і чудовий період підійшов до кульмінації. Зустрічайте!