Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чи можна спати напроти дзеркала?

Чи можна спати напроти дзеркала?

Додано: 10.09.14
Рубрика: Цікаве
Чи можна спати напроти дзеркала?


Дзеркало - красивий предмет інтер'єру. З його допомогою можна домогтися приголомшливого ефекту і зробити кімнату оригінальною. У наш час дизайнери сміливо експериментують з дзеркалами: шафи з дзеркальними дверцями, дзеркальні двері і стелі, дзеркальні панно - невід'ємні атрибути в сучасних квартирах. Однак деякі люди звикли ставитися до дзеркал з особливою насторогою. Багато радять ні в якому разі не спати напроти дзеркала, а дехто навіть рекомендує прибрати всі дзеркала зі спальні.

Але у чому ж причина подібних упереджень проти дзеркал? І чому не можна спати напроти дзеркала? Відповідь на це питання можна знайти у стародавніх віруваннях.

Подорож по задзеркаллю

З давніх часів вважається, що дзеркало - це не просто відображення дійсності. Це двері в потойбічний світ задзеркалля. І якщо сплячий людина відбивається в дзеркалі, то він стає врасливим для потойбічних сил. До того ж, існує думка, що астральне тіло людини під час сну відокремлюється від фізичної оболонки і починає свою подорож по світу.

Однак якщо ліжко стоїть навпроти дзеркала, то ваше астральне тіло ризикує потрапити в задзеркалля. І навряд чи у вас залишаться приємні враження від перебування в цьому загадковому світі! В результаті такої подорожі ви можете прокинутися втомленим, розбитим і виснаженим нічними кошмарами.

Двійники із задзеркалля

Крім того, згідно придане, за дзеркалами мешкають наші двійники. Ці таємничі істоти переслідують підступну мета - вкрасти душу сплячої людини. Тому після ночі перед дзеркалом людина може раптово відчути себе спустошеним.

Дзеркальний коридор

Але самі неприємні відчуття можна отримати, якщо у вашій спальні занадто багато дзеркал. Особливо небезпечно, якщо вони висять на протилежних стінах і в них утворюється нескінченний дзеркальний коридор. Такий коридор, по якому безперешкодно може розгулювати різна нечисть, значно знижує позитивну енергетику в приміщенні.

У страху очі великі

Спати навпроти дзеркала не варто ще й тому, що прокинувшись серед ночі і побачивши власне відображення в дзеркалі, враслива людина може злякатися не на жарт. А негативні емоції негативно позначаються на нашому самопочутті.

Дзеркало - шлях до подружньої зради

Будьте готові до всього, якщо дзеркало стоїть навпроти вашому подружньому ліжку. Адже разом з відображенням у спальні вже не дві людини, а чотири! А це може стати передумовою до появи у вашому житті небажаних суперників і суперниць. З точки зору Фен-Шуй, це можна пояснити впливом дзеркал на енергію Інь, яка, збільшуючись, провокує сварки і непорозуміння між подружжям.

Як захиститися від впливу дзеркал

Якщо дзеркала доставляють вам занепокоєння, досить перевернути їх на ніч або накрити тканиною.

Не думайте про погане

Дивно, що забобони і упередження проти дзеркал дожили до ХХІ. Можливо, справа в тому, що вони вірні? Або в тому, що людині необхідно додавати в своє життя щось містичне і загадкове. Як би те ні було, не варто надто серйозно ставитися до подібних забобонів. Адже всім відомо, що в житті часто відбувається саме те, про що людина часто думає і чого боїться. І навпаки, ті люди, які не вірять у прикмети, здається, непідвладні їх фатального впливу.

Якщо вам подобаються спальні, прикрашені дзеркалами і ви не відчуваєте ніякого дискомфорту, перебуваючи в них, а також якщо ви щасливі, спите вночі безтурботно, як дитина, а з ранку радісні й сповнені сил, то не варто думати про негативний вплив дзеркал на вашу енергетику.