Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зняти любовний приворот і чи можна це зробити?

Як зняти любовний приворот і чи можна це зробити?

Додано: 10.09.14
Рубрика: Цікаве
Як зняти любовний приворот і чи можна це зробити?
Навіть якщо ви не вірите в магію, то про любовний приворот напевно чули. Цю послугу пропонують багато відьми або маги. Але вони можуть не тільки накласти це закляття, але і зняти любовний приворот. Як це відбувається? Як діють заклинання? Можна провести відповідний ритуал самостійно?

[b] Що таке любовний приворот? [/b]

Це певного роду магічний вплив, яке повинно пробудити в людині прихильність або навіть палку пристрасть. Навести його можна або словесною формулою, або з допомогою певного предмета. Часто в містичній літературі вживаються терміни «білий» і «чорний» приворот, в залежності від магії, їх викликала. В першому випадку об'єкт, на який спрямовано вплив, вже відчуває теплі почуття до вас, і залишається тільки посилити їх або підштовхнути в потрібному напрямку. Чорний приворот означає, що об'єкт буде перетворений у манекен, ляльку, якою можна навіяти будь-які почуття. Тому, вибираючи спосіб впливу, потрібно подумати про наслідки в тому випадку, якщо ви разлюбите людини й не захочете більше залишатися з ним.

Теоретично можна зняти практично будь приворот. Однак якщо біла магія майже не залишить сліду, викликавши після розставання тільки легкий смуток, то чорна магія може призвести до виникнення манії переслідування. Прибрати таку залежність вийде не у кожної відьми, а самостійно впоратися з цим у вас не вийде.

[b] Можна зняти приворот в домашніх умовах? [/b]

Експериментувати з магією не варто. Тим не менше, якщо ви вважаєте, що на вас навели приворот і хочете від нього позбутися, можна спробувати зробити це самостійно. Для цього потрібно взяти звичайну кухонну сковорідку, поставити на повільний вогонь і насипати на неї трохи чистої білої солі. Поки вона буде грітися, потрібно читати замовляння:[b] Сіль біла і чиста, очисти раба Божого (ім'я). [/b]

[b] Зніми з нього все порченное, все наведене, всі згладжена, з їжею з'їдене, з питвом випите, та підклад узяте. [/b]

[b] Поганим оком, злим словом надіслане. [/b]

[b] Хоч не була, хоч старухою, хоч старим, хоч мужиком, хоч сестрою, хоч братом, хоч зятем, хоч свекрухою. [/b]

[b] Забери і по швидкій воді неси, за морем-окияном, до острова Буяна. [/b]

[b] Слово моє міцно, а воля моя сильна. Так було є і буде. Амінь. [/b]Під час читання потрібно максимально сконцентруватися на цій задачі. Повторювати заповітні слова необхідно до тих пір, поки сіль не почне трохи потріскувати. Якщо через якийсь час сіль злегка потемніє, значить, на вас дійсно навели чари. На цьому обряд ще не закінчується. Сіль потрібно зсипати на блюдце, яке ставлять на фото людини, чий приворот ви знімаєте. Ввечері прочитайте змову ще раз, тепер уже над цією фотографією. Ритуал необхідно буде повторити ще кілька разів протягом двох днів. Після цього сіль слід викинути.

[b] Як діють професіонали? [/b]

Люди, які надають послуги по зняттю привороту, спочатку захочуть переконатися, що на вас або на близьку вам людину дійсно були накладені чари. Адже інакше всі отворотние ритуали не мають сенсу, а в деяких випадках можуть і нашкодити. Після того, як буде встановлений сам факт, треба зрозуміти природу магії, яка його викликала. А потім можна проводити відповідний ритуал. Його конкретний зміст залежить від того, хто навів чари, яка їх суть і структура впливу. Зрозуміти, що заклинання більше не діє, можна по деяких психологічних змін. Людина, з якого зняли чари, відчуває себе повністю спустошеним, іноді після тривалої і важкої хвороби. Але через кілька днів він неодмінно піде на поправку.

[b] Є заклинання, які не можна зняти? [/b]

Багато людей скептично ставляться до таких ритуалів. Можливо, виною всьому численні випадки шарлатанства, а також кліше, створені кінематографом і масовою культурою. Але насправді є любовний приворот, який не можна зняти. Його дія незворотно, і це змушує ставитися до такого заклинання з усією серйозністю. Перш за все, не вийде зняти чари, які навели на людину, першого скористався приворот. Крім того, вважається, що є особливі ритуали, що супроводжуються вимовлянням заповітних слів, які ні за яких обставин не вийде скасувати. Багато знавці відносять до такої категорії привороти вуду, але є заклинання, засновані і на інший магії. Відьми і чаклуни можуть назвати своїм клієнтам як мінімум декілька подібних варіантів.