Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому не варто дивитися кішці в очі?

Чому не варто дивитися кішці в очі?

Додано: 10.09.14
Рубрика: Цікаве
Чому не варто смитися кішці в очі?
Улюблений домашній вихованець багатьох мільйонів жителів нашої планети - кішка - не дарма завоювала таке розташування: це красиве, граціозна й дещо загадкову тварину не тільки радує нас своєю присутністю в квартирі або будинку, але і може вилікувати від хвороб. А чому не можна смитися кішці в очі?

[b] Прикмети, пов'язані з котами [/b]

Однак, незважаючи на величезну популярність цієї тварини, існують моменти, які можуть насторожити. Згадайте хоча б прикмету з чорною кішкою, котра перебігла дорогу. Зізнайтеся відверто, хіба даний укорінений у нашій голові стереотип не привів до упередженого ставлення до цих тварин чорної забарвлення? А адже хто може довести, що саме чорний кіт, перебежавший дорогу, принесе невдачі, а не навпаки?

[b] Чому небезпечно смитися кішці в очі? [/b]

Це чергова вигадана нісенітниця чи все-таки достовірний факт? Спробуємо з'ясувати. Уявіть ситуацію, коли в кафе або в бібліотеці на вас пильно смиться молодий чоловік. Що ви подумаєте першим ділом? Правильно, що ви йому симпатичні або, принаймні, цікаві. А ось з кішкою все трохи інакше. Якщо довго смитися їй в очі, тварина може сприйняти це як ознаку агресії і готовності напасти на неї або самому відбити атаку. І не важливо, власник ви або хтось інший, реакція буде однакова - тварина може вас подряпати.

Чому не варто смитися кішці в очі?
[b] Як уникнути агресії [/b]

Звичайно, якщо ви вчасно відведете погляд, кішка сприйме це як знак до відступу, так що, якщо не хочете отримати травми, не затримуйте погляд на тварину. Ще одна хитрість полягає в тому, що якщо ви повільно моргнете під час процесу споглядання вихованця, це його заспокоїть, а якщо він ще й моргне у відповідь - значить, все в порядку, і світ не буде порушений.

Самі ж хитрі створення в силу свого природного цікавості і допитливості люблять спостерігати за людьми. І навіть у ті моменти, коли кішки нібито сплять, це не завжди буває так. Якщо у вас є кішка, то, повірте, їй легко зрозуміти настрій господаря, лише посмившись на нього. Спостережливість цих тварин дуже допомагає їм.

І це ще не все, на що здатна кішка. У число її здібностей належить і можливість запам'ятовувати звички, звички і навіть друзів господаря. Такі знання допомагають їй у потрібний момент промурликати, висловлюючи прохання скуштувати щось смачненьке, або тихенько влягтися де-небудь в куточку, щоб не потрапити під гарячу руку, якщо господар в поганому настрої.

Пам'ять у кішок далеко не коротка, тому не зліть своїх вихованців, інакше в майбутньому вони тим чи іншим чином помстяться вам, напакостивши або подряпавши меблі. Так що намагайтеся уникати довгих пильних поглядів в очі коханому вихованцеві: кидайте на нього короткі, уривчасті погляди, щоб кіт не запідозрив агресивного настрою з вашого боку (хоча насправді ви якраз знаходитеся в самому благодушному настрої).

До речі, цікаве відміну диких кішок від домашніх вихованців полягає в тому, що тварини, що живуть на лоні природи, досить спокійно ставляться до пильним поглядам (можливо, в силу впевненості в собі).