Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як довести дівчині, що ти її любиш? Легко і просто

Як довести дівчині, що ти її любиш? Легко і просто

Додано: 10.09.14
Як довести дівчині, що ти її любиш? Легко і просто


Відповісти на питання, що хвилюють людей про почуття завжди дуже важко. Відчуття душі - закоханість, захоплення, всепоглинаюча любов, не тільки захоплює серце і розбурхує кров, а і викликає масу питань.

А якщо обранець не відповість взаємністю на мої почуття? Як бути, якщо дівчина відхилить мої спроби за нею доглядати? Раптом це для неї лише розвага і вона буде насміхатися над моїми почуттями?

Ти впевнений у своїх почуттях, які прийшли до тебе надовго? Як довести дівчині, що ти її любиш? Звичайні слова і стандартні фрази навряд чи допоможуть.

[b] Необхідно перейти від словесності до активних дій. [/b] Даруйте їй невеликі, але милі подарунки. Це можуть бути недорогі речі або ж букетики квітів. Це доведе твоєму об'єкта обожнювання, що ти не перестаєш про неї думати, а також про те, як зробити їй приємно. Щоб довести свою любов дівчині, приділяйте їй більше своєї уваги, не дозволяйте їй думати, що ви забули про неї.

[b] Відомий факт, що всі дами люблять романтику. [/b] Не втрачайте цей шанс, неодмінно скористайтеся цим! Влаштуйте дівчині недорогий, але смачну вечерю при свічках. Приготуйте страви своїми руками, нехай це буде хоча б бутерброди або салат, але вони повідають вашої обраниці про що, так як жінки часто живуть цілком своїми почуттями.

Якщо ви витратили свій вільний час не на друзів або перегляд футбольного матчу, а на приготування цього романтичного вечора, це буде найкращим доказом твоїх щирих почуттів до дівчини.

Якщо тобі дозволяє твоє фінансове становище, цей такий вечір можна провести і у престижному ресторані. Це буде сигналом дівчині про те, що у вас справжні серйозні стосунки. Відомо, що чоловік вкладає гроші тільки в те, що йому дійсно дорого, а любов далеко не виняток. Не вірте відомого вислову: "Чим менше ми любим жінку, тим сильніше їй подобаємося!".

Це відверта неправда. Байдужість, нехай і вдаване, вбиває будь-які відносини. Чоловік за своєю природою - мисливець. Йому приносить задоволення переслідувати об'єкт, домагатися відповідних почуттів. А жінка в перші кілька секунд знайомства визначає, чи готова вона вийти заміж за цього чоловіка. Тому, якщо ви змогли привчити до себе дівчину, розвивайте цю прихильність, робіть все можливе, щоб вона постійно відчувала увагу і турботу з вашого боку.

[b] Пам'ятайте про всіх ваших знаменних датах [/b] - день першого побачення, перший поцілунок, а також про дні народження її батьків або близьких друзів. Якщо у вашої дівчини є домашній вихованець, висловіть до нього хоча б невеликий інтерес.

Існує ще один парадоксальний рада. Якщо вашій дівчині необхідно постійно доводити свою любов, є підозра на те, що вона вам байдужа, тільки вбиває з вами час, чекаючи більш підходящого чоловіка або просто розважається з вами, колекціонуючи шанувальників. Уважно присміться до її поведінки, проаналізуйте її слова і поведінку.