Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як красиво зізнатися хлопцеві в любові? Романтичні і оригінальні способи

Як красиво зізнатися хлопцеві в любові? Романтичні і оригінальні способи

Додано: 10.09.14
Як красиво зізнатися хлопцеві в любові? Романтичні і оригінальні способи


У нашому суспільстві побутує стереотип, що першим повинен зізнатися в любові чоловік. Вважається, що жінка повинна терпляче чекати цього моменту.

Крім того, багато хто зі шкільних років пам'ятають знаменитий лист Тетяни Онєгіну і щось неприємне пояснення, яке послідувало за ним, забуваючи чомусь про те, що в підсумку все-таки герой роману сам освідчувався в коханні дорослої героїні. Тому можна красиво освідчитися в коханні хлопцю і при цьому нітрохи не упустити себе в його очах. Але як це зробити?

Коли варто зізнатися першої?

Сьогодні багато чоловіків не мають нічого проти того, щоб жінка виявляла розумну ініціативу у відносинах. Однак при дотриманні головного правила - ця ініціатива повинна бути доречною і ненав'ясливою. Одна справа, якщо пара зустрічається досить довго і ці відносини вже не нагадують легку інтрижку, але хлопець в силу сором'ясливості або з інших причин не поспішає зізнатися в любові. І справа не в тому, що він ніяких почуттів не відчуває.

Просто, можливо, він надто сором'ясливий або має в минулому негативний досвід, якимось чином який образив і зачепили його почуття і тепер боїться його повторення. Крім того, деякі чоловіки можуть вважати, що і без слів все зрозуміло. У такому разі точно неважливо, хто зробить перший крок.

Якщо ж відносини все-таки більше схожі на легку інтрижку, не варто ламати голову над тим, як сказати хлопцеві в любові. Це лише викличе роздратування, зсмування, а то й зовсім переляк.

Як вибрати момент для визнання?

Звичайно, можна дочекатися відповідного моменту, щоб події розвивалися природним шляхом. Однак сприятливу ситуацію можна змоделювати і самостійно. Не варто робити цього в буденній обстановці, під час походу по магазинах або перегляду фільму по телевізору.

Романтична вечеря

Найкращий спосіб - це влаштувати романтичну вечерю при свічках, включивши приємну музику і наповнивши келихи вином. Однак навіть у романтичної вечері може бути маса варіантів. Наприклад, можна влаштувати свято в паризькому стилі. Підібрати композиції в дусі паризького бістро, для свічників використовувати пляшки з під-вина, до столу неодмінно подати традиційну випічку (благо, і багети, і круасани можна знайти в будь-якому супермаркеті).

Але також вечеря може бути і в японському, індійському чи італійському стилі. Повірте, тут саме головне - створити атмосферу, а вашу фантазію оцінить будь-який, навіть самий прагматично налаштований чоловік. І не признавайтесь в любові спокійним або тим більше офіційним тоном - краще прошепотіти слова визнання на вушко.

Прогулянка

Втім, не обов'язково влаштовувати вечерю. Можна запросити коханого на прогулянку в парк, до озера, на морське узбережжя. Вловіть потрібний момент - і сміливо признавайтесь в любові, тільки не перетворюйте визнання довгий, хоч і пристрасний монолог. Трьох вічних слів, мабуть, буде достатньо.

Як красиво зізнатися хлопцеві в любові? Романтичні і оригінальні способи


Екстремальний спосіб

Ну, а якщо ви обидва захоплюєтеся екстремальними видами спорту, для визнання можна вибрати дуже ефектний момент, наприклад, спільний стрибок з парашутом або підкорення гірської вершини.

Як зізнатися в коханні, якщо ти сором'яслива?

Якщо сором'ясливість заважає вам першої вимовити ці слова, як у старовину ви можете довірити свої почуття на папері.

Напишіть короткий лист-визнання на красивому аркуші і надішліть її поштою - це набагато романтичніше, ніж електронний лист, листівка або СМС. Можна вибрати для визнання гарні вірші - відомі твори класиків або ті, що ви напишіть самі. Можна подарувати коханому незвичайний альбом, зроблений з ваших спільних фотографій, на кожній новій сторінці записуючи причину, за якої ви його любите і, починаючи сходинку словами «Я люблю тебе, тому що».

І навіть якщо ви вже давно зізналися одне одному в коханні і встигли звикнути до цього почуття, не забувайте, що це справжнє смо. Освідчуйтеся в коханні своїй половинці кожен день - ваш улюблений неодмінно це оцінить.