Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як пробачити зраду чоловіка? Прощати чи ні?

Як пробачити зраду чоловіка? Прощати чи ні?

Додано: 10.09.14
Як пробачити зраду чоловіка? Прощати чи ні?


На жаль, в сучасному світі сімейні відношення не завжди розвиваються за тим сценарієм, про який ви мріяли до весілля. На зміну палким пристрастям і яскравим емоціям приходять будні з їх проблемами, турботами й приземленістю. Тому дуже часто на грунті матеріальних цінностей чи моральних принципів у подружжя виникає непорозуміння і навіть сварки, які ніяк не прикрашають спільне життя.

До того ж, чоловічу полігамність ніхто не відміняв, і бажання спробувати щось новеньке в плані сексуальних відносин часом перемагає почуття вірності, штовхаючи на необдумані вчинки, про які потім доводиться шкодувати. Але необдумані?

[b] Зрада: пробачити чи ні? [/b]

Якщо трапилося так, що ваш чоловік зрасм вам, що робити? Чи можна пробачити зраду чоловіка? Питання не з легких, і для того, щоб дати на нього відповідь, слід розібратися в ситуації. Насамперед, не порите гарячку. Зрозуміло, що зробити це дуже нелегко, адже звістка про те, що ваш улюблений чоловік був з іншою жінкою, повергає в шок і лють. Але, перебуваючи в такому стані, важливих рішень приймати не слід, інакше можна наламати дров і наговорити такого, про що потім самі пошкодуєте. І якщо все-таки ви вирішите пробачити зраду, зробити це буде набагато складніше, адже осад від усього почутого не посприяє вашому примирення.

[b] Якщо пробачити, то як? [/b]

Так як пробачити зраду чоловіка? Чи варто це робити? Запитань багато, необхідно знайти на них відповіді. Давайте розбиратися. Якщо ви дорожите своєю сім'єю і по-справжньому любите чоловіка, тоді краще постаратися зберегти сім'ю, за умови, що зрада була лише хвилинної слабкістю, а не довгостроковим романом. Якщо ж виявилося, що невірність чоловіка не перша, тоді варто задуматися над розривом відносин, щоб не мучити себе і чоловіка постійними підозрами і недовірою. Відпустіть людину, раз вам обрали іншу.

[b] Скороминуща пристрасть чи сім'я? [/b]

Припустимо, що зрада була випадковою. В першу чергу подумайте про себе і постарайтеся щиро пробачити зраду чоловіка. Тоді болючі спогади не будуть вас переслідувати, а почуття гіркої образи з часом притупиться. Спробуйте поговорити з чоловіком і з'ясувати причини такого вчинку. Це дуже важливо, адже, знаючи причину, можна надалі уникнути подібних ситуацій. Якщо чоловік висловлює критику з приводу вашої зовнішності або поведінки, прийміть це до уваги.

Спільне життя накладає певний відбиток, і часом жінці стає просто ніколи стежити за собою, адже, як берегиня домашнього вогнища, вона повинна турбуватися про комфорт і затишок для своєї сім'ї. І не завжди виходить балувати себе кохану.

[b] Успіх у розмаїтті [/b]

Пам'ятайте, що чоловікам подобаються експерименти. Не бійтеся змінити зачіску, стиль одягу або взагалі імідж. Це підбадьорить вашого чоловіка, змусити побачити в вас не тільки домогосподарку, але сексуальну і улюблену жінку, яка полонила його серце. Частіше вибирайтеся на різні заходи разом і влаштовуйте романтичні вечері або виїзди на природу.

Різноманітність привнесе нові емоції і фарби в сіре протягом будніх днів. До того ж не варто забувати і про сексуальний аспект вашого життя. Дізнайтеся один у одного, що б ви хотіли змінити для отримання більш гострих і приємних відчуттів. Не соромтеся говорити на цю тему, знаючи, де ваші «проблемні місця», партнеру буде набагато легше доставити вам задоволення.

І наостанок варто відзначити, що для вчинків людей найважливішим моментом є мотивація - якщо ви вирішили почати життя з коханим з чистого аркуша після його зради, докладати до цього максимум зусиль. Це повинно стати вашою мотивацією - виправити ситуацію і зміцнити сім'ю. Пробачити зраду не означає забути про неї, але якщо ви докладете зусиль для збереження вашого союзу, з часом це неприємна подія піде з вашого життя.