Корисні поради
на всі випадки життя
» » Стосунки між хлопцем і дівчиною, як зберегти? Гармонія у відносинах

Стосунки між хлопцем і дівчиною, як зберегти? Гармонія у відносинах

Додано: 10.09.14
Стосунки між хлопцем і дівчиною, як зберегти? Гармонія у відносинах


Напевно, кожна дівчина мріє зустріти хлопця, з яким їй буде легко, цікаво, весело та на яку можна в усьому покластися. Те ж стосується і хлопців - хочеться відчувати любов і дарувати кожній людині. Це яскраве і ні з чим незрівнянне почуття змушує тремтіти серця і мутніти свідомість, викликаючи викид адреналіну та відчуття щастя.

[b] Романтика почуттів [/b]

Стосунки між хлопцем і дівчиною, ледь зарождаясь, ще такі ніжні і романтичні. Молоді люди намагаються дізнатися якомога більше один про одного, про інтереси та захоплення свого коханого або коханої. Не завжди точки зору на якісь речі збігаються, але це необов'язково. У кожної людини є своя думка, яку треба поважати і вміти прийняти. Зрештою, у певних ситуаціях потрібно вміти шукати компроміс, щоб не прийти до безвиході.

[b] Як зберегти міцні відносини [/b]

Стосунки між хлопцем і дівчиною повинні супроводжуватися не тільки закоханими поглядами один на одного, але і взаємною підтримкою, повагою, взаєморозумінням, щирістю і дружбою. Потрібно вміти ставити себе на місце свого партнера, якщо, наприклад, ви його чимось образили.

Зумівши відчути те ж, що і ображений вами людина, вступите з ним так, як ви б хотіли, щоб в такій ситуації надійшли з вами. Це один із секретів збереження теплих відносин між закоханими, адже з часом пристрасті вщухають, емоції стають не такими гострими, а ось вміння знайти компроміс і не тільки слухати, але і чути один одного, стає необхідним для подальшого розвитку та збереження міцних відносин.

[b] Від кого повинна виходити ініціатива? [/b]

Психологія багатьох людей така, що вони вважають, ніби в парі ініціативу повинен брати в свої руки хлопець, як представник сильної половини людства. Дозвольте не погодитися і відзначити, що часом дівчина також повинна робити перші кроки і проявляти знаки уваги: її партнер щиро порадіє, якщо йому несподівано подарують річ, яку він хотів чи запросять без приводу на романтичне побачення.

Погодьтеся, рівноправність має бути у всьому - не тільки у висловленні своєї думки, але і в прояві почуттів, а інакше яка ж це справжня любов, якщо один тільки вимагає, нічого не даючи взамін? Ось побачите, така позиція віддасть вам вдвічі більше того, що ви подарували коханій людині.

[b] Довіра необхідно [/b]

Не обійтися у відносинах без довіри. Причому воно повинно виявлятися у всьому, тоді і ваші відносини будуть набагато міцніше. Якщо хлопець чи дівчина постійно не довіряють один одному і відчувають почуття ревнощів, то, врешті-решт, таке положення вимотує обох, гасячи вогонь колись сильних почуттів.

Стосунки між хлопцем і дівчиною, як зберегти? Гармонія у відносинах


[b] Ідеал чи ні? [/b]

Отже, що таке ідеальні відносини між хлопцем і дівчиною і чи є вони взагалі? Немає ідеалів не існує, але прагнути до них ніхто не забороняв, так що підкоряйте вершини любові, закликаючи на допомогу довіру, віддачу, почуття вдячності і щирість. Цікавтеся тим, що важливо для вашого партнера: демонструйте справжній, непідробний інтерес. Це допоможе вам краще зрозуміти кохану людину, її внутрішній світ. У свою чергу, ваш коханий або кохана гідно оцінять такі старання, і також будуть цікавитися тим, що подобається і важливо для вас.

Не соромтеся робити один одному компліменти, адже це так піднімає настрій і додає впевненості в собі: якщо кохана людина так високо вас цінує, то і ваша самооцінка буде високою, що теж важливо.

Якщо в якийсь момент ви зрозуміли, що почуття пройшли - скажіть про це відразу і не пропонуйте дружбу, все одно не вийде. Не варто засмучуватися, адже, як відомо, що не робиться - все на краще. Значить, ви ще зустрінете людину, з якою вже не захочете розставатися.