Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ознаки зради чоловіка, як розпізнати зраду чоловіка?

Ознаки зради чоловіка, як розпізнати зраду чоловіка?

Додано: 10.09.14
Ознаки зради чоловіка, як розпізнати зраду чоловіка?


Кажуть, що шлюби укладають на небесах. Але, тим не менш, багато чоловіків зраджують своїм дружинам. Як розпізнати перші ознаки зради чоловіка і зрозуміти, що загрожує вашому шлюбу?

Зовнішній вигляд як відображення відбувається

Більшість психологів радить звернути увагу на зовнішній вигляд вашого чоловіка. Справа в тому, що якщо чоловік думає про зв'язки на стороні, він починає прикладати зусилля до того, щоб виглядати більш привабливо в очах об'єкта своїх бажань.

Звичайно, є чоловіки, які і так стежать за своїм зовнішнім виглядом, проте якщо такі поліпшення стали відбуватися дуже несподівано - варто задуматися про те, для кого ваш чоловік оновлює свій гардероб, почав ходити в спортзал або став особливо упереджено ставитися до обличчястої гігієни. Часто це саме ознаки зради чоловіка.

Підозрілий трудоголізм

Погодьтеся, новий роман вимагає часу. І щоб виправдати свою відсутність, чоловік списує нескінченні пізні повернення додому на специфіку своєї роботи. Звичайно, іноді це дійсно може бути аврал.

У деяких чоловіків особливості роботи такі, що робочий день є ненормованим, проте його присутність на робочому місці завжди можна перевірити. А ось якщо пізні наради стали нормою порівняно недавно, робочий телефон не відповідає, а у відрядження чоловік став їздити набагато частіше - це серйозний привід задуматися про його зраду.

Нові хобі і звички

У кожної людини є свої власні звички і ритуали, багатьох з яких він дотримується просто на підсвідомому рівні. Чоловіки за своєю природою консерватори, і дуже рідко такі звички змінюють. Тому, якщо в його життя повністю змінився уклад і розпорядок дня - це привід задуматися про зраду. Також сюди можна віднести нові хобі. І мова йде не про нову комп'ютерну гру, а про те, що вимагають повної віддачі, причому за межами дому.

Наприклад, якщо раніше чоловік весь час провосм вдома перед телевізором і комп'ютером, а останнім часом захопився риболовлею або яким-небудь екстремальним видом спорту - це вже привід для підозр. Це ж стосується і якихось нових друзів, компанії яких чоловік проводить рекордну кількість часу, але вас з ними знайомити не збирається.

Ознаки зради чоловіка, як розпізнати зраду чоловіка?


Холодність чи увагу

Часто зрада чоловіка відбивається і на сексуальному житті пари, адже своє бажання чоловік задовольняє на стороні і на подружній борг сил у нього вже не залишається. Або інтимне життя стає рутинною, а з повсякденних відносин зникають поцілунки, публічні обійми і прояви ніжності.

Хоча у всіх інших сферах чоловік може стати неймовірно уважним, ніжним і турботливим - і це повинно насторожувати, адже в такому разі він просто намагається загладити провину. Втім, інколи цього не відбувається. У цих випадках чоловік і зовсім не цікавиться, як і з ким дружина проводить свій час, не проявляє інтересу до її розповідями, намагається ухилитися від спільного дозвілля.

Інші ознаки

Можна перерахувати й інші ознаки зради. Наприклад, адюльтер завжди відбивається на сімейному бюджеті, адже коханка коштує грошей - чоловік витрачає їх на дорогі подарунки, вечеря в ресторані та інші розваги. Рано чи пізно ці витрати стануть помітні. Ну, а про такі речі, як телефонні дзвінки, СМС або електронні листи написані цілі томи.

На закінчення

Звичайно, перше, чого прагне кожна жінка - це вивести чоловіка-шахрая на чисту воду. Однак набагато краще задати собі питання, що важливіше: дізнатися правду або зберегти сім'ю. У першому випадку цілком виправданий шпигунство за власним чоловіком. А в другому слід задуматися про те, як оновити відносини в сім'ї - можливо, чоловікові не вистачає свіжості й щирості почуттів? Адже тільки від жінки залежить те, як чоловік буде сприймати спільне життя: як надокучливого обов'язок або як саме велику удачу в житті.