Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як змусити чоловіка кинути пити: методи у боротьбі зі шкідливою звичкою

Як змусити чоловіка кинути пити: методи у боротьбі зі шкідливою звичкою

Додано: 10.09.14
Як змусити чоловіка кинути пити: методи у боротьбі зі шкідливою звичкою
Ця нагальна проблема турбує дуже багатьох жінок. Кожна третя сім'я стикається з проблемою алкоголізму чоловіка. І це дійсно страшно - адже тоді руйнується не тільки життєвий уклад, побут, але і відбувається розлад у стосунках, виникає непорозуміння, сварки і нерідко справа доходить до розпускання рук та побиття дружини. Що робити у випадку, якщо чоловік зловживає алкоголем і не слухає нічиїх вказівок? Як змусити чоловіка кинути пити? Про це насущне питання і піде мова в статті.

[b] Спобличчя боротьби з алкоголізмом [/b]

Способів існує досить багато, починаючи від кодування і закінчуючи народними методами. Кожен сам для себе повинен вирішити, який спосіб для лікування він вибере. Хоча в багатьох випадках подружжя відмовляється визнаватися в залежності і вже тим більше не погоджуються на лікування, не вважаючи себе хворими.

[b] Народні рецепти [/b]

Для початку можна спробувати відучити чоловіка пити в домашніх умовах. Якщо і народні засоби не допоможуть, тоді саме час звернутися за спеціалізованою допомогою.

Основні принципи лікування народними методами схожі на лікування в лікарні: мається на увазі, що суть терапії полягає в тому, щоб викликати відразу до алкоголю, неприязнь до нього і небажання більше вживати. Для цього в спиртні напої додаються речовини, які сприяють викликом і стимуляції даних реакцій.

Другий принцип полягає у психологічному тиску: це навіювання, переконання і, звичайно, самонавіювання. Дуже важливо, щоб чоловік сам захотів кинути пити, тоді допомогти йому буде набагато простіше.

[b] Отже, розглянемо кілька способів: [/b]

- гриб-гнойовик: якщо питущий людина з'їсть такий гриб у свіжому вигляді і вип'є після цього трохи спиртного, то у нього відкриється сильна блювота. Процедуру потрібно повторити кілька разів, використовуючи як свіжі, так смажені і тушковані гриби. Після кожного прийому гриба слід випити хоч трохи алкоголю. От побачите, скоро відраза до алкоголю змусить залежної людини зав'язати з його вживанням. Що стосується експерта, то він нешкідливий для організму людини;

- наступний спосіб не менш екзотичний: у малиннику знайдіть лісового клопа (саме в малині їх водиться безліч), живим принесіть його додому і киньте в пляшку з вином. Залиште вино в холодному місці на добу, а потім дайте випити напій чоловікові. Чим більше він вип'є, тим краще. Повірте, бажання ковтнути чогось міцного з'явиться нескоро;

- ще один вельми цікавий і простий спосіб допомогти чоловікові позбутися алкоголізму: візьміть сухі березові дрова, посипте їх цукром і підпаліть. Потім загасіть багаття і дайте чоловікові подихати цим димом. Дуже дієвий Метод, та якщо з першого разу не допоміг, спробуйте ще 2-3 рази - подіє безвідмовно;

- поширеним способом є застосування чемериці Лобеля (або, по-іншому, кукольника): відвар з цієї рослини потрібно в невеликих кількостях підмішувати в їжу і алкоголь. Почнеться сильна блювота. Людина подумає, що випив неякісний алкоголь. Але коли блювота повториться кілька разів, після кожного підсипання чемериці, він вже буде зв'язувати одну тільки думку про алкоголь з блювотою, нудотою і поганим самопочуттям. Застосовувати чемерицю необхідно в невеликих кількостях.

Так що, дорогі жінки і жінки, які страждають від алкоголізму чоловіків і коханих, не впадайте у відчай і не опускайте руки - вихід є, варто лише докласти трохи зусиль і запастися терпінням.