Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому дівчата люблять поганих хлопців? Причини вибору і психологія жінки

Чому дівчата люблять поганих хлопців? Причини вибору і психологія жінки

Додано: 10.09.14
Чому дівчата люблять поганих хлопців? Причини вибору і психологія жінки


Жіноча натура надзвичайно загадкова і незрозуміла. Зокрема, багато наші сучасники задаються питанням, чому дівчата люблять поганих хлопців? Адже кожна юна панянка, безсумнівно, мріє про вірного і відданому другові, який би розумів би її, співпереживав, був надійним, справедливим і добрим.

Саме таких хлопців дівчата придумують для себе, саме таких вони намагаються знайти в своєму оточенні. А тому просто проходять повз чоловіка, який повністю відповідає всім цим характеристикам, щоб віддати перевагу так званому «поганого хлопчика». Чому так відбувається? Це загадка або проста психологія?

Чому погані хлопці привабливіше?

У всі часи представниць прекрасної статі тягнуло до сильним і впевненим у собі чоловікам. Причому цю силу і впевненість чоловік повинен був демонструвати всім оточуючим, завойовуючи їх визнання і авторитет. Яскраві, неординарні обличчястості, азартні та схильні до ризику - з такими хлопцями просто значно цікавіше, ніж з хорошими, але нудними представниками сильної статі, які звикли мислити виключно шаблонами. Давайте виділимо кілька причин, за якими дівчата частіше вибирають собі в улюблені поганих хлопців, а не у всіх сенсах позитивних.

1). Підсвідоме нехтування правилами

Більшість сучасних людей, як не прикро, змушені жити за певними правилами. Причому ці правила були встановлені іншими, і підкорятися їм зовсім не хочеться. Природно, що дівчина, яка постійно жила в певних рамках, підсвідомо мріє про свободу. При цьому вона боїться щось міняти і мучиться, вважаючи своє життя сірим і нудним.

А потім з'являється Він - поганий хлопець, що нехтує правила і живе так, як йому хочеться. Природно, панночка просто не може обійти його своєю увагою - цей хлопець представляється їй абсолютно особливим, не схожим на інших, вільною людиною. І вона теж хоче стати вільною - хоче бути поруч з ним.

При цьому найбільш пікантним моментом є бажання дівчини перекласти відповідальність за свою долю на коханого - таким чином, вона отримує бажану свободу при повній відсутності відповідальності (принаймні, їй так здається). Так чому ж не любити поганого хлопця, який відкрив перед тобою такі неосяжні горизонти?

2). Жалість

Ще одна причина, по якій дівчина може полюбити поганого хлопця - це жалість і бажання йому допомогти. Як відомо, російські жінки у всі часи були схильні закохуватися в тих, кого пошкодували. І тому, звертаючи увагу на затятого хулігана, вихідця з неблагополучної сім'ї або початкуючого злочинця, дівчина створює для нього образ романтичного героя - такого собі Робін Гуда, гнаного недоброзичливцями. Ну як його не пошкодувати і не приголубити?

3). Цікавість

Про цього хлопця завжди кажуть, багатозначно знизивши голос. Він відомий, як невтомний серцеїд і марнотратник життя. Звичайно ж, будь-якій дівчині буде цікаво дізнатися, як він живе. Доторкнутися до місцевої «легендою», привернути до себе увагу пліткарів, викликати заздрість подруг - що може бути цікавіше і цікавіше?

4). Стадне почуття

Як відомо, якщо один і той же хлопець подобається хоча б трьом знайомим між собою дівчат, то, протягом самого короткого часу, до нього воспилают інтересом і інші представниці прекрасної статі, що відносяться до цього ж колективу. Це проявляється так зване «стадне почуття», що змушує людей звертати увагу на те, що здалося цікавим оточуючим. В такому випадку, дівчина навіть не закохується в поганого хлопця - просто він їй подобається, цікавить, займає її думки.

Існують й інші причини, по яким дівчата можуть обирати поганих хлопців. Ось тільки мало хто з представниць прекрасної статі вирішується зв'язати з такою людиною свою долю. Ні, в супутники життя ми вибираємо позитивних чоловіків, адже стабільність і впевненість у своєму партнері - це найголовніше, що є у стосунках чоловіка і жінки.