Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як викрити чоловіка у зраді? Поради та рекомендації фахівців

Як викрити чоловіка у зраді? Поради та рекомендації фахівців

Додано: 10.09.14
Як викрити чоловіка у зраді? Поради та рекомендації фахівців
Полігамність чоловіків давно відома, і представники сильної статі вміло використовують цей факт для пояснення своїх зрад улюбленим жінкам. Причому вважається цілком нормальним, на глибоке переконання тих же чоловіків, «сходити наліво»: ще б, а кому не хочеться сильних емоцій і вражень, отриманих від нової, більш романтичною і загадкової дівчини?

Можна зрозуміти, що чоловік або молода людина вам зрадила? У цій статті ми спробуємо розібратися, як викрити чоловіка в зраді. Тільки спочатку гарненько подумайте, чи хочете ви це зробити, адже тоді, якщо з'ясується, що факт зради все ж був, колишніх відносин не повернути і цілком можливо, що вони взагалі припиняться.

[b] Хто такі чоловіки? [/b]

Як не смно, представники сильної статі кілька невірно трактують значення слова «чоловік», адже це визначення не тільки здобувача в родині, але й захисника, який оберігає своїх близьких від негативних впливів зовнішнього світу. А якщо чоловік йде на зраду, який же він захисник? Швидше, руйнівник.

Але давайте по порядку. Якщо ви не ставитеся до жінок, які готові закрити очі на зради чоловіка і робити вигляд, що все в порядку, тоді слід знати деякі ознаки «загуляв» благовірного.

[b] Ознаки чоловіка-зрадника [/b]

1. Якщо чоловік вам змінив, то його поведінка стане дещо іншим, ніж зазвичай: щоб загладити провину і, насамперед, приспати свою совість, він почне робити вам подарунки, надавати різні знаки уваги і, можливо, навіть допомагати по дому (хоча такого завзяття за ним давно вже не спостерігалося). Одним словом стане приділяти вам підвищену увагу. Це сигнал того, що щось тут не так.

2. Він стане більш ретельно стежити за собою, і навряд чи це робиться для вас (ви отже у нього вже в кишені): збриє або відростить вуса або бороду, можливо, стане відвідувати салон краси, щоб привести себе в порядок. Якщо раніше ви разом купували йому обновки, а тепер він воліє робити це без вас - ще одна ознака того, що у нього хтось з'явився.

3. Є такий тип чоловіків, які звинувачуючи, захищаються самі. Так от у випадку, якщо чоловік раптом став говорити, що ви погана дружина і змінюєте йому, задумайтеся: цілком імовірно, що такими нападками він намагається прикрити власну невірність.

4. Приховуючи факт зради (в тому випадку, якщо він хоче зберегти відносини), чоловік може перетворитися на мовчазного й похмурого, хоча раніше був душею компанії. Звичайно, вкрай складно вести себе, як ні в чому не бувало, знаючи, що зрасм кохану жінку заради миттєвого задоволення.

[b] До ознак зради можна також віднести: [/b]

• часті розмови по телефону у ванній кімнаті або туалеті;

• зміна деяких звичок;

• охолодження в сексуальному плані;

• заняття спортом (який він раніше терпіти не міг);

• зміни переваг в їжі;

• зміна запаху (не обов'язково це буде чужий аромат парфуму, але у кожної людини є свій власний запах, і якщо чоловік щільно спілкується з іншою жінкою, запах зміниться).

[b] Чоловік підозрюється в зраді: що далі? [/b]

Якщо вам вдалося викрити чоловіка у зраді, що ж робити далі? Зазвичай ображена і ображена дружина подає на розлучення, і сім'я розпадається, а адже в багатьох сім'ях на момент зради вже є діти. Виходить, що заради нетривалої інтрижки чоловік пішов на руйнування власної сім'ї.

Тут вже, милі дами, вибір за вами: якщо почуття до змінила чоловікові все ще сильні, і з його боку теж, варто спробувати зберегти шлюб. Але у випадку, коли ви не бачите можливості «зрозуміти і пробачити», краще відпустити людини і самої звільнитися від нього, адже відносини між вами налагодити буде складно, та і чи потрібно це, якщо вам обрали іншу?