Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити, щоб хлопець сумував: практичні поради

Як зробити, щоб хлопець сумував: практичні поради

Додано: 10.09.14
Як зробити, щоб хлопець сумував: практичні поради
Кожній представниці прекрасної статі хочеться, щоб чоловік, який подобається, був не просто без розуму від неї, але ще й запам'ятав як особливу і чимось загадкову дівчину (це на той випадок, якщо все-таки не судилося бути разом). А також щоб його інтерес до вас не остигав після довгого часу (якщо ви зібралися зв'язати з ним свою долю).

[b] Як зробити, щоб хлопець сумував? [/b]

Ні для кого не секрет, що знання людської психології значно полегшують не тільки спілкування з оточуючими, але і дають розуміння того, як правильно чинити. Так от, знаючи лише деякі прийоми і вміло користуючись ними, ви і самі не помітите, як станете особливою для свого чоловіка. Отже, розглянемо можливі варіанти управління чоловічим підсвідомістю.

[b] Чарівні «якоря» [/b]

Ідеальним буде варіант, коли вам вдасться зафіксувати в його пам'яті найпрекрасніші миті, проведені з вами (кинути чарівні «якоря»). Щоб домогтися цього, скористайтесь ніжними дотиками, улюбленою мелодією, покусиванием мочки вуха або губи. Наприклад, займаючись любов'ю або навіть цілуючись під мелодію, яка подобається вам обом, ви напевно змусите хлопця запам'ятати цей момент.

Ще краще якщо в пік блаженства вашого коханого, ви будете шепотіти йому на вухо милу, але приємну нісенітницю, покусуючи його за вухо або потискуючи руку. Тоді в моменти, які складно назвати інтимними (у громадському місці, наприклад), застосовуючи цей же прийом знизування або промовляючи слів, сказаних під час сексу, ви пробудити в чоловікові ті ж емоції, які він відчував, перебуваючи з вами наодинці.

[b] Як застосовувати прийоми [/b]

Тільки майте на увазі, використовувати той чи інший прийом, коли ви не перебуваєте з оку на око, слід мимохідь, як би ненароком, прикривши його якійсь абстрактній фрази, типу «котра година?» чи «куди підемо на вихідних?». Чоловік не повинен зрозуміти, що ви маніпулюєте. Звичайно, він почне відповідати на ваше питання, але за великим рахунком це вже не має ніякого значення ні для нього, ні для вас. Головне, що всередині він налаштований вже зовсім на інший лад.

Дуже важливо розпалювати пристрасть у хлопця не тільки в певні моменти, а постійно. Миттєві спалахи похоті навряд чи змусять молодої людини надалі згадувати про вас, як про особливу дівчині в його житті. Тому використовуйте всі жіночі хитрощі, щоб залишити про себе незабутнє враження.

Можна порушити хлопця словами. Але це повинні бути не банальні фрази, які можуть збентежити як хлопця, так і вас, а слова з сексуальним підтекстом, які раскрепостят партнера. Ось чому говорити їх можна тільки у відповідний момент. Звичайно, відразу домогтися цього не вийде, потрібний деякий досвід і практика, адже межа між вульгарністю і відвертим фліртом вкрай тонка. Чим ближче до тіла, тим відвертіше можуть бути розмови на хвилюючу вас обох тему. Але якщо справа поки не дійшла до близькості, грати з двозначними словами або фразами з сексуальним підтекстом слід дуже обережно.

Як зробити, щоб хлопець сумував: практичні поради


[b] Як зробити так, щоб хлопець сумував за вас? [/b]

Чоловіки - істоти не настільки емоційні як жінки, і прив'язати їх до себе буває складно. Але використовуючи описані вище методи, ви маєте всі шанси на успіх. Чоловік буде нудьгувати, якщо він справді закоханий у вас. І якщо ви відчуваєте до нього взаємну симпатію, то варто тримати дистанцію з метою ще більше розпалити його інтерес. Ні в якому разі не діставайте його смс-повідомленнями і спробами потрапити до нього в гості - такими діями ви тільки віджахнете молодої людини. У жінці повинна бути загадка, ось і намагайтеся створювати інтригу до останнього, не відкриваючи всі карти перед чоловіком.