Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що робити, якщо відносини зайшли в глухий кут? Рекомендації фахівців

Що робити, якщо відносини зайшли в глухий кут? Рекомендації фахівців

Додано: 10.09.14
Що робити, якщо відносини зайшли в глухий кут? Рекомендації фахівців
Відносини між двома люблячими людьми заходять в глухий кут частіше за все, через непорозуміння. І справа зовсім не в примхливості дівчини або черствості хлопця, а в різних типах психології. І це не смно, адже представники двох різних статей не можуть мислити однаково і на світ смляться по-різному. З-за цього виникають непорозуміння і нерозуміння між двома вже близькими людьми. У такому випадку кожен намагається звинуватити партнера, але мало хто прагне знайти вихід із ситуації, прийти до компромісу.

[b] З'ясування відносин [/b]

Сварка - найлегший спосіб з'ясовувати стосунки. Це набагато простіше, ніж сісти, поговорити, як дорослі люди, а не навіжені підлітки, з'ясувати, в чому корінь проблеми, і спробувати її вирішити.

Дівчатам потрібно пам'ятати, що хлопцям набагато складніше виражати свої емоції і почуття не тому, що вони не хочуть, а тому, що у них набагато менше нервових клітин, що відповідають за емоційність, ніж у представниць слабкої статі. І те, що сказати дівчині не складе праці, для хлопця може стати справжніми тортурами.

Ще одна відмінність полягає у сприйнятті інших людей. Чоловіки в першу чергу звертають увагу на зовнішність, а вже потім на внутрішній світ. Дівчата ж, навпаки, оцінюють зовнішність, але акцент роблять на людських якостях. Будь-яка дівчина хоче бачити поряд з собою сильного і надійного чоловіка, а не просто гарного мачо. Тому не ображайтеся на свого коханого, якщо він не може чітко сказати вам, яке плаття вам більше до лиця, і підходить сумочка під туфлі. Його такі питання поставлять у тупик, і любить він свою леді в тому, в чому вона одягнена, а катувати з приводу гардеробу - вже занадто.

Якщо ваш молодий чоловік стійко витримує походи по магазинах (особливо для придбання різних жіночих штучок), значить, ви йому дійсно дороги, адже вже через півгодини, проведені вами в примірювальній, чоловік кипить, але якщо він не показує виду цінуйте таке терпіння.

[b] Відносини зайшли в глухий кут, що робити? [/b]

Якщо відносини зайшли в глухий кут, подумайте, можливо, ваші спроби знайти таємний сенс в словах молодого людини призводять до сварок і непорозумінь між вами? Запам'ятайте, що чоловік завжди висловлюється конкретно, не маючи на увазі нічого крім того, що говорить. Це дівчатам властиво щось собі придумати, образитися, пробачити. У чоловіків все інакше. Тому постарайтеся чути в словах улюбленого те, що він має на увазі, а не те, що ви хочете чути.

Що робити, якщо відносини зайшли в глухий кут? Рекомендації фахівців


[b] Як зрозуміти, що ваші стосунки у глухому куті? [/b]

Якщо ви не відчуваєте тієї радості, яка була раніше при зустрічі з коханою, чи між вами часто стали виникати сварки, чи ні подальшого розвитку відносин, і сталася зупинка на якомусь етапі, отже, щось розладналося, і потрібно з'ясувати, в чому причина.

Можливо, на початковій стадії відносин все складалося як не можна краще: у вас були схожі погляди на життя і загальні інтереси. Але розвивати відносини далі ви побоялися, вирішивши перевірити свою любов на міцність. Страх перед шлюбом і зміцненням відносин таким чином може призвести до тупикової ситуації, коли стає вже не так цікаво з партнером, і секс перестає приносити задоволення.

[b] Що робити в такому випадку? [/b]

Взяти паузу - або на час, або назавжди. Якщо через якийсь період в розлуці ви обоє розумієте, що вам складно один без одного, цілком можливо, що відносини вдасться реанімувати. Ось тут не пропустіть свій шанс на щастя і не повторюйте попередніх помилок: вступайте в шлюб з коханою людиною. У разі якщо пристрасть не спалахне знову, варто розлучитися, щоб не мучити один одного.