Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити пропозицію чоловікові: різні варіанти

Як зробити пропозицію чоловікові: різні варіанти

Додано: 10.09.14
Як зробити пропозицію чоловікові: різні варіанти
Яких тільки не існує прикмет і повір'їв в високосному році. Рік, коли в календарі 366 днів, дійсно, можна вважати незвичайним, а значить - вирішувати питання та приймати неординарні рішення, що виходять за межі повсякдення. Як раз таким не зовсім звичайним є питання: як зробити пропозицію чоловікові?

[b] Шахи чи все залежить від зробленого ходу [/b]

Якщо ваша впевненість у партнері міцна, а чоловік все ніяк не наважується сказати головні слова, ризик не почути їх взагалі, досить великий. І справа зовсім не в тому, що він не любить. Склад характеру, можливо певні життєві ситуації не дозволяють йому це зробити. Проаналізуйте всі дуже уважно, перш ніж робити такий "хід конем". Робити пропозицію чоловікові - заняття далеко не повсякденне, а значить і всі супутні моменти повинні бути з хорошим відтінком оригінальності. Дата визнання та пропозиції 29 лютого самий підходящий момент. По-перше, буває один раз в чотири роки, а по-друге, її можна символізувати з тим, що пропозиція робиться один раз і на все життя.

[b] Варіанти пропозицій [/b]

Орієнтуватися на тип чоловіка, при підготовці до пропозиції, означає передбачити багато. Рішучого, впевненого чоловіка однозначно сподобається пропозицію в його стилі", але при цьому з обов'язковим відтінком жіночності. Так романтичну вечерю 29 лютого і виразом впевненості у ньому, як майбутнього супутника на все життя, змусить здригнутися мужнє серце.

Романтична натура, отримавши визнання на природі у вигляді вірша або під гітару біля багаття в зимовому лісі, відразу здогадається про щирість жіночого наміри. Сором'яслива натура романтика не потерпить публічності, зате, з вдячністю і можливо заповітним "я згоден", візьме прояви ніжності і любові.

Люблячий увагу до своєї персони чоловік, пропозицію про одруження просто зобов'язаний отримати у присутності інших. Зал ресторану, пропозиція прозвучала мікрофон - розумний варіант. Якщо страшно сказати вголос, використовуйте загальнодоступні сторінки Інтернету і в завершенні пропозиції одружитися запросіть на вечерю вдвох.

[b] Подарунок, як символ пропозиції [/b]

Роблячи пропозицію жінці, чоловікам прийнято дарувати квіти і кільце. Роблячи пропозицію чоловікові кільце дарувати навряд чи варто, якщо говорити про 29 лютого, необхідно відійти від стандарту. Запрошення на власне весілля, оригінально виконаний на замовлення, стане гідним подарунком і нагадуванням. Якщо з графічне зображення - справа смаку, то нагадування можна облаштувати: помістіть такий квиток в рамочку для фотографій і поставте на столику біля ліжка. Якщо вдасться знайти в прокаті 29 лютого фільм про романтичні стосунки, то можна сміливо йти на цей сеанс. В темряві залу простіше сказати бажане в самий ніжний момент фільму, а потім помістити квитки від походу в кінотеатр в фотоальбом з написом "сімейні традиції".

[b] А що скажуть інші, або яка різниця хто перший? [/b]

На думку психологів, точка зору інших - це всього лише точка зору, яка ні до чого нікого не зобов'язує. Особистість повинна розвиватися, а розвиток в рамках громадської думки неможливо. Тому 29 лютого жінка може зробити пропозицію чоловікові, якщо вона цього хоче. І навіть, якщо не вийшло з першого разу, ніхто не стверджує, що не буде другої можливості, адже 29 лютого знову настане через чотири роки.