Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як можна назвати хлопця ласкаво? Кращі варіанти красивих фраз

Як можна назвати хлопця ласкаво? Кращі варіанти красивих фраз

Додано: 10.09.14
Як можна назвати хлопця ласкаво? Кращі варіанти красивих фраз
Чудово, коли ви зустрічаєте саме того чоловіка, якого шукали: турботливого, ніжного і доброго. І, звичайно, ви чекаєте від ваших відносин багато позитиву і позитивних емоцій. А які сплески радості без ласкавих слів? Всім дівчатам подобається, коли їх називають ніжними словами, не дарма кажуть, що жінка любить вухами. І це дійсно так. Але ж не тільки представницям слабкої підлоги хочеться чути в свою адресу приємні речі. Повірте, чоловіки не менше дівчат люблять, коли їх обдаровують ніжними словами, які здатні розтопити серце навіть самого неприступного мачо.

[b] Підбираємо красиві фрази [/b]

Питання тільки в тому, як саме варто називати свою другу половинку. Адже хтось може просто мліти від слів типу «котик, сонечко, лапочка, душка», а в іншого вони викличуть напад сміху або роздратування. Як же правильно називати свого чоловіка, щоб зробити йому приємне і не помилитися у виборі слів? Тут потрібні експерименти.

Наведемо кілька прикладів фраз, які напевно сподобаються вашому чоловікові:

• У тебе дуже ніжні руки: чоловікові буде приємний комплімент, про який багато дівчат часто забувають. Це означає, що і вам приємна ніжність його рук, а найголовніше - ви помічаєте.

• Яка у тебе заразительная посмішка: знаючи, що вам подобається його посмішка, чоловік буде частіше посміхатися, піднімаючи настрій собі і вам.

• Які у тебе м'язи! Ця фраза повалить вашого чоловіка в ейфорію, вона підкреслить його силу і її значимість для вас.

• Ти такий сексуальний! Ці слова не тільки підвищать самооцінку вашого чоловіка, але і переконають у тому, що ви дійсно так вважаєте.

[b] Як можна ласкаво назвати хлопця [/b]

Не хвилюйтеся, що якісь з ласкавих слів припадуть до смаку вашому обранцеві. Вивчивши його характер, вам буде простіше підібрати відповідні саме йому слова. Нижче наводимо список ніжних і підбадьорливих слів, які допоможуть вам зробити ставлення тепліше і ніжніше:

- Ласкавий

- Чарівний

- Чудовий

- Коханий

- Незрівнянний

- Винятковий

- Неймовірний

- Кращий

- Гарний

- Милий

- Єдиний

Багатьом чоловікам подобається, коли до ласкавого слова додається ще й займенник «мій», адже самі вони в душі власники, і їм приємно усвідомлювати, що хтось (точніше, кохана дівчина) вважає його цілком і повністю належить тільки їй. Не забувайте іноді розбавляти свій ніжний лексикон такими фразами як «самий надійний, найбажаніший, найсильніший» - чоловік повинен відчувати, що для вас він «самий-самий» у всьому, від ліжка до вміння забивати цвяхи.

[b] Основні правила [/b]

Пам'ятайте про те, що мало написати або запам'ятати кілька ласкавий прізвиськ, важливо вміти застосувати їх в потрібний час і в потрібному місці. Ласкаве слово здатне творити чудеса, воно допомагає в тих ситуаціях, коли потрібно виправити свою помилку або вибачитися за необдуманий вчинок. Звичайно, на зустрічах з друзями або знайомими можна називати коханого на ім'я або «милий», але в інтимній обстановці постарайтеся використовувати не такі банальні слова, придумайте щось своє: наприклад, називайте його так, як ніхто не називав.

Вміло і вчасно використаний комплімент - досить сильна зброя в умілих жіночих руках. Користуйтеся ним обережно, адже явна лестощі насторожить чоловіка, і він подумає, що ви з ним нещирі. Тому використовуйте епітети дійсно підходять саме йому, в яких ви впевнені на сто відсотків. Скажімо, якщо у вас проблеми з комп'ютером, і ви переслідуєте корисливу мету і хочете, щоб чоловік його полагосм, не варто говорити про те, що він - найкращий фахівець в цій сфері (не повірить). Зробіть хитріше: скажіть, що ви профан в цій справі і без нього вам не впоратися. Повірте, самовпевненість, властива чоловікам, змусить його продемонструвати свої здібності.

Можна ласкаво назвати чоловіка абсолютно по-різному, проявіть фантазію, і ваш партнер обов'язково відповість вам взаємністю.