Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як відбити дівчину у хлопця? Правильні стратегії та секрети психології

Як відбити дівчину у хлопця? Правильні стратегії та секрети психології

Додано: 10.09.14
Як відбити дівчину у хлопця? Правильні стратегії та секрети психології
Як відомо, любов зла. І скільки б народна мудрість ні вчила не зазіхати на чуже, все одно серцю не накажеш. Ось і виникають питання: як відбити дівчину у хлопця? Зрозуміло, завдання це не проста, рішень у неї багато, так що все залежить від конкретної ситуації. Тим не менш, деякі підказки тут існують. Але спочатку кілька слів про моральному аспекті.

[b] Які бувають ситуації [/b]

Звичайно, будувати своє щастя на нещасті інших - це погано. Однак давайте розглянемо ситуацію докладніше. Якщо дівчина щаслива зі своїм хлопцем, її все влаштовує в цих відносинах, навряд чи вона зверне увагу на когось ще. Якщо ж в їх романі намітилися тріщини, а ви впевнені, що зможете зробити дівчину щасливою - тоді сміливо дійте! Ні про яку аморальності тут і мови немає.

Ще один варіант - ця дівчина раніше зустрічалася з вами, а тепер у неї новий роман, і ви хочете її повернути. Що ж, тоді є привід провести роботу над помилками. І якщо у ваших відносин ще є шанс, все можна повернути назад. Якщо ж між вами абсолютно непримиренні протиріччя, спробувати можна, тільки чи варто?

[b] Перші правила поведінки [/b]

Як відбити дівчину у хлопця? Зрозуміло, потрібно перевершувати його за всіма статтями, хоча б у її очах. Але для початку треба тверезо оцінити себе і взятися за роботу над помилками. Перш за все, подбати про свою зовнішність. Хто сказав, що для того, щоб виглядати надзвичайно, потрібно купувати дорогі речі і читати журнали для метросексуалів? Досить просто стежити за собою, дотримуватися правил гігієни, підбирати одяг, відповідну по стилю і кольору і доречну для даної ситуації. І забути про звичку пити для хоробрості перед побаченням.

Крім того, слід пам'ятати, щоб відбити дівчину, потрібно бути впевненим у собі. Не варто при кожній зустрічі скаржитися на життя і викладати всі свої проблеми. А ось демонструвати впевненість і цілеспрямованість варто. Але тільки робити це так, щоб ці загалом позитивні якості не виглядали нахрапистостью. Нахабства і тиску з боку ніхто не любить.

[b] Продумати стратегію [/b]

Ретельно продумуйте всі ваші дії. І нехай її хлопець нічого не знає про них. В ідеалі він взагалі ні про що не повинен здогадуватися. Справа навіть не в конфлікті, а в тому, що він може стати набагато більш уважним і ніжним по відношенню до дівчини, і це зіпсує вам гру.

Дівчата зазвичай живуть емоціями. Якщо ви зможете дати їх своїй коханій, образ суперника поступово почне згасати. Чим більше позитивних емоцій буде у ваших зустрічах, чим цікавіше дівчині буде з вами, тим більше часу ви будете проводити разом. Тільки намагайтеся уникати того часу, яке асоціюється у неї з її хлопцем. Не ходіть в ті ж кафе, не гуляйте в тих же місцях. Ніякі спогади не повинні перешкодити вам. До речі, таємна романтичне листування і зустрічі - це додатковий плюс, оскільки вони дарують ні з чим незрівнянні емоції.

[b] Секрети психології [/b]

Пам'ятайте: якщо дівчина спілкується з вами, фліртує, приймає подарунки, значить, в поточних відносинах її щось не влаштовує. Прислухайтесь уважно до того, що вона говорить про себе. Так ви зможете зрозуміти, що саме їй не подобається в її хлопця. А, значить, зможете уникнути тих помилок, заодно і про дівчину більше дізнаєтеся. Однак самі не заводьте розмову про це. Якщо дівчина починає відверто висловлювати якісь негативні речі про свого хлопця, краще акуратно змінити тему. Втім, якщо навіть це позитивні моменти, все одно краще перевести розмову в інше русло. На побаченні не повинен незримо присутній третій.