Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як залучити в своє життя любов: практичні поради психологів

Як залучити в своє життя любов: практичні поради психологів

Додано: 10.09.14
Як залучити в своє життя любов: практичні поради психологів
Багато жінок мріють про кохання, але, по суті, не роблять нічого, щоб її зустріти. І проблема не в ліні або небажання, а в психологічних установках. Можливо, пані щиро вважають, що роблять все від них залежне, аж до відвідування семінарів та тренінгів, навчальних мистецтву спокуси. Але на підсвідомому рівні вони все одно не прагнуть досягти своєї мети - в силу певних комплексів, неподолані конфліктів, сумнівів, тривожності і безлічі інших причин. Як залучити в своє життя любов? Попрацюйте над собою і скористайтеся кількома прийомами, які сміливо можна було б назвати магічними, якби в їх основі не лежав тонкий психологічний розрахунок.

[b] Позбавтеся від ідеї самотності [/b]

Цікаво, що давня практика фен-шуй може допомогти залучити любов у ваш будинок. Прислухайтеся до її рекомендацій. Озирніться по сторонах - якщо у квартирі на стінах повним-повно ваших фотографій, на яких ви самотні, краще їх на час заховати. Це стосується і інших зображень, що символізують самотність. Причому необов'язково такі картини мають сумним настроєм. Навіть якщо це фотографія вашої улюбленої кінозірки, знятої в гордій самоті - сміливо позбавляйтеся від неї. Подібні зображення несуть негативну енергію.

У той же час вітаються парні предмети. Наприклад, якщо ви збираєте дрібні порцелянові фігурки, розставте їх парами: кішці потрібен кіт або кошеня, забавному каченя - ще один симпатичний приятель. Вибирайте парні свічники, розставляйте предмети декору теж по два. Таким чином ви налаштовуєте себе на нову ідею, і незабаром на підсвідомому рівні будете готові до того, щоб зустріти того улюбленого і єдиного, з яким захочеться провести все життя.

[b] Позбавляємося від минулого [/b]

Постарайтеся, щоб в інтер'єрі вашого будинку були предмети, говорять про любов. До речі, ваші фотографії з колишніми коханими, краще теж прибрати. По-перше, минулі відносини тягнуть вас назад. По-друге, чоловіки як відомо, негативно ставляться до суперників, а починати нові стосунки з ревнощів не варто.

Щоб позбутися від вантажу минулих помилок, заховайте подалі все, що нагадує вам про колишні романи: плюшевого ведмедика, іменний кухоль з написом, светр, колись випадково забутий у вас улюбленим. Замість всього цього вам потрібно привернути в будинок позитивну енергію. Як це зробити?

[b] Фен-шуй і залучення любові [/b]

Знайдіть хорошу фотографію пари лебедів або качечок-мандаринок, репродукцію відомої картини Клімта «Поцілунок» - це словом, те, що асоціюється виключно з позитивними емоціями.

У практиці фен-шуй вважається, що потрібно постаратися знайти у вашому домі місце для чоловіка. Повісьте в шафі кілька вільних вішалок, у ванній тримайте запасну зубну щітку. Це - сигнал всесвіту про те, що ви готові до нових стосунків.

Ну, і якщо ви дійсно вірите в східні практики, можна скористатися ще однією рекомендацією. У південно-західному кутку вашої квартири розмістіть плаваючу ікебану з двома свічками і пелюстками троянд. Не забувайте регулярно міняти воду, квіти. Це може здатися магічним ритуалом, але таким способом ви показуєте, що готові впустити в своє життя трохи романтики.

[b] Будьте активними! [/b]

Проте вся виконана робота відноситься, швидше, до області психології. А щоб зустріти свою любов слід йти їй назустріч. Можна, звичайно, вважати, що якщо доля, то й на печі знайде. Але з набагато більшою ймовірністю ви зустрінете любов, якщо будете її активно шукати. Наприклад, у соціальних мережах, благо сьогодні вони надають практично безмежні можливості для знайомства і спілкування. Крім того, у багатьох містах практикуються так звані «швидкі побачення», про яких також домовляються в мережі. У такому разі за вечір ви зможете познайомитися з десятком людей, обмінятися номерами телефонів і вирішити, з ким ви продовжите спілкування в подальшому.