Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як натякнути хлопцеві на поцілунок: ефективні способи

Як натякнути хлопцеві на поцілунок: ефективні способи

Додано: 10.09.14
Як натякнути хлопцеві на поцілунок: ефективні спобличчя
Перший поцілунок закоханих - самий хвилюючий мить будь-якого роману. Але сучасні юнаки, всупереч усталеним стереотипам, найчастіше виявляються занадто нерішучими для того, щоб наважитися на цей крок. Як натякнути хлопцеві на поцілунок?

[b] Готовність номер один [/b]

Подумайте, чому юнак досі не зробив перший крок. Якщо він вважає, що ви ще не готові до такого розвитку подій, треба розвіяти його оману. Постарайтеся обставити все так, як це показують в кіно, де перший поцілунок завжди відбувається при прощанні. Попросіть хлопця проводити вас до будинку під будь-яким приводом. По дорозі постарайтеся налаштувати його на ліричний лад. При розставанні ніби випадково торкніться його руки і постарайтеся продовжити контакт як можна довше. Це служить свого роду сигналом про те, що ви готові до поцілунку.

Звичайно, іноді за нерішучість можна прийняти байдужість. І тоді описана вище виверт не матиме ефекту, але ризикнути все-таки варто, оскільки іншого способу перевірити немає.

[b] Маленькі жіночі хитрощі [/b]

Розумна дівчина завжди знає декілька хитрощів, які допоможуть видати поцілунок за випадковість. Отже, можна запросити хлопця на вечірку з приводу дня народження або будь-якого іншого свята. Головне, щоб цей захід передбачало привітання. У нашій культурі при цьому прийняті легкі поцілунки в щоку. Але ж можна спробувати зловити цей момент і звернути на свою користь, ніби ненавмисно повернувшись з об'єктом ваших симпатій губами. Довгоочікуваний поцілунок відбувся! Тепер тільки від вас залежить, чи піде за ним продовження.

Ще одна невеличка хитрість - коли ви залишитеся наодинці з хлопцем, посміться йому в очі, потім повільно, але досить виразно, переведіть погляд на його губи, а потім знову на очі. Багато дівчат на власному досвіді переконалися в тому, що цей прийом працює!

[b] Правила поведінки [/b]

Ні один, навіть самий розумний чоловік, не здогадається, що подобається вам, якщо ви будете триматися з холодною відстороненістю. Така поведінка добре виглядає тільки в дамських романах, написаних у минулому столітті. А сучасним дівчатам потрібно вести себе по-іншому. Шанси на те, що ваш перший поцілунок все-таки відбудеться, значно зростають тоді, коли ви демонструєте, що хлопець вам симпатичний. Можна фліртувати, сміятися над жартами вашого коханого, посміхатися, підтримувати і навіть брати його сторону в суперечках. Але тільки не перестарайтеся, інакше це буде виглядати нав'ясливістю і не справить гарного враження.

[b] Кілька корисних порад [/b]

Готуйтеся до поцілунку. Бездоганний зовнішній вигляд і свіже дихання надають вам впевненості в собі, а це дуже важливо в такій ситуації.

Не намагайтеся квапити події і не зображайте латиноамериканські пристрасті - часто це виглядає неприродно. У кращому випадку ви ризикуєте здатися смішною, а в гіршому - відлякати хлопця. Нехай все йде своїм шляхом, не намагайтеся бути тим, ким ви не є насправді.

І не думайте, що ваш перший поцілунок буде ідеальним. Навіть якщо в голлівудських фільмах все виглядає неймовірно красивим і романтичним, в житті бувають різні ситуації. В кінці кінців, ви ще недостатньо знаєте один одного. І в результаті ви можете отримати невпевнений короткий поцілунок замість того запаморочливо довгого, як у героїв вашої улюбленої мелодрами. Але не треба ставити хрест на таких відносинах. Дайте хлопцеві другий шанс! З часом він зрозуміє, що вам подобається, а ви відчуєте його бажання. І тоді ви побачите, що в житті бувають куди більше хвилюють поцілунки, ніж в самому красивому романтичному фільмі.