Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому чоловікам подобається довге волосся?

Чому чоловікам подобається довге волосся?

Додано: 10.09.14
Чому чоловікам подобається довге волосся?
Які дівчата подобаються чоловікам? Доглянуті, стрункі, з густим блискучим волоссям - погляньте на обкладинку будь-якого глянцевого журналу, і ви побачите втілення чоловічого ідеалу. При цьому довгі локони зазвичай є однією з основних характеристик. Найчастіше саме їх хлопці згадують у першу чергу, описуючи свій ідеал. Але чому чоловікам подобається довге волосся? Причина полягає почасти в обличчястих уподобаннях, консерватизм і стереотипи, що існують у суспільстві. Спробуємо розібратися в цьому питанні.

[b] Символ жіночності [/b]

У більшості культур і практично у всі часи довге волосся вважалися одним з основних критеріїв жіночої привабливості. Справа в тому, що густі і блискучі локони - ознака фізичного здоров'я. Вони говорять і про те, що з репродуктивною системою все в порядку, тобто у жінки буде сильне потомство. Це завжди було основоположним чинником для чоловіка, який вибирав собі пару. Спочатку такий вибір був інстинктивним. Але з часом ритуали ускладнилися, і в справу вступили свахи. Вони оцінювали не тільки стати нареченої, красу її обличчя, але і густоту волосся, товщину і довжину коси. До речі, і сама ця зачіска зовні нагадує пшеничний колос, тобто символ родючості. Здавалося б, сьогодні, коли досягнення цивілізації дозволяють не звертати уваги на такі фактори, вони все одно на підсвідомому рівні відіграють свою роль.

[b] Бажання бути головним [/b]

Короткі жіночі стрижки увійшли в моду досить давно - в 1920-ті роки. Однак у масштабах історії це - зовсім незначний проміжок часу, протягом якого складно подолати стереотипи. Адже тоді, у 1920-ті роки короткі стрижки були символом жіночої свободи. Незалежні і сильні дівчата займалися спортом, робили кар'єру, самі влаштовували своє життя. І чоловіки підсвідомо відчували, що такими жінками не вийде управляти. Короткі волосся асоціюються з отакою «сталевий магнолією», яка може сама за себе постояти. А довгі локони - з ніжним і лагідним створінням, яке хочеться оберігати. Зрозуміло, це всього лише забобони, але, тим не менш, досить сильні.

[b] Психологічні причини [/b]

Багато дівчат люблять експериментувати зі своєю зовнішністю і змінювати зачіски . Багато в чому це - данина моді. Але іноді коротка стрижка - знак того, що дівчина мріє про зміни. З біологічної точки зору в структурі кожного волоса реєструються всі зміни, які відбуваються з нашим організмом. Саме тому багато хто впевнені, що коротка стрижка допомагає позбутися від тягаря минулого і зроблених помилок.

Психологи наводять приклади зі своєї практики, коли жінки коротко стриглися після розчарування в обличчястому житті. Таким чином, дами як би позбавляються від жіночності, яка і принесла їм страждання. Зрозуміло, це правило не є догмою, і часто експерименти означають тільки те, що дівчині просто подобається пробувати різні варіанти в пошуках ідеального образу. Але чоловіки часто сприймають коротку стрижку саме так - як спробу позбутися від помилок минулого, і тому намагаються уникати таких жінок.

[b] Питання привабливості [/b]

Довге волосся потребують ретельного відхід . Звичайно, доглядати за ними досить складно і досить дорого. Тому багатьох жінок з короткими стрижками чоловіки сприймають як лентяек, яким просто не хочеться витрачати час, сили і гроші на різні б'юті-процедури. І тому їм більше подобаються довгі волосся, але тільки густі , блискучі і доглянуті.

Природно, якщо дівчина з короткою стрижкою виглядає так, як ніби тільки що вийшла з салону краси, повз такої леді жоден чоловік не пройде. Тому, підводячи підсумки, можна сказати, що справа не стільки в довжині волосся, скільки в тому, наскільки жінка вміє за собою доглядати.