Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кульбаба з бісеру своїми руками

Кульбаба з бісеру своїми руками

Додано: 12.09.14
Кульбаба з бісеру своїми руками


Літню композицію з кульбаб ви можете зробити власними руками. Радувати око вона буде цілий рік. Виготовити кульбаба з бісеру під силу кожному.

Матеріали

Для виготовлення кульбаб вам знадобляться:


світла дріт;
дріт зеленого кольору;
бісер жовтого, зеленого, двох відтінків коричневого кольору і прозорий;
прозорі паєтки;
пінцет.Крок 1. Виготовлення бутона кульбаби

Для частини бутона необхідно взяти дріт довжиною 40 см. На дріт потрібно нанизати одну жовту намистину і, пересунувши її на середину, зігнути дріт навпіл. Через обидві дроту потрібно протягнути дві намистини жовтого кольору. На кожен з кінців дроту слід нанизати ще по 8 намистин зеленого кольору. Ще одну зелену намистину нанизайте на будь-який з кінців дроту і протягніть через неї зустрічним плетінням другий кінець дроту.

На кінці дротів нанизайте ще за три намистини, дріт в зворотному напрямку просмикніть через дві крайні. Заготівля для бутона готова. Далі необхідно зробити ще три такі заготовки дротом і з'єднати їх між собою. У місцях з'єднання між заготівками на дріт потрібно нанизувати по одній бусини зеленого кольору.

Візьміть ще один шматок дроту і нанизайте на нього жовту намистину, пересуньте її до середини, пропустіть обидва кінці дроту через ще дві намистини жовтого кольору.

Одним з кінців дроту необхідно з'єднати між собою три частини бутона за межі жовтого і зеленого бісеру. Обмотавши їх в цій частині дротом, кінці її з'єднайте.

На дріт нанизайте ще по 8 зелених намистин і доробити цю частину, як і три попередні.
На решту вісім кінців дроту одного бутона нанизайте ще за три зелені намистини і всі разом стягніть їх до основи бутона, а дроту перекрутіть між собою.

Кульбаба з бісеру своїми руками


Крок 2. Виготовлення квітки кульбаби

Для серединки квітки потрібно виготовити близько 20 паличок з бісеру. На дріт завдовжки 50 см нанизайте 5 намистин прозорого кольору і одну жовту. Перемістіть їх на середину дроту. Кінець дроту з боку жовтої намистини просмикніть в зворотному напрямку через всі прозорі намистини. Дріт затягніть і робіть такі палички з двох кінців дроту, поки не набереться потрібна кількість. Всі палички стисніть в один щільний бутон.

Тепер необхідно виготовити пелюстки кульбаб. На дріт завдовжки 50 см нанизайте 20 намистин жовтого кольору. Через крайню намистину ряду просуньте протилежний кінець дроту. Одержаний пелюстка затягніть. Зробіть близько 9 таких пелюсток на одному дроті, відступаючи один від одного 3 мм. В кінці плетіння замкніть пелюстки в кільце. Пелюстки стисніть пальцями.

Аналогічним чином зробіть ще одне кільце з 12 пелюсток. Намистин потрібно буде нанизувати по 23 штуки, а дріт взяти довжиною 60 см

У цій же техніці виготовте чашолистки. Для них знадобиться дріт довжиною 45 см, а пелюсток потрібно буде 6 8 намистин зеленого кольору в кожному. Відступи на чашелистике робіть по 5 мм.

Викладіть заготовлені частини один на одного: чашолистки, великі пелюстки, маленькі і серединку. Дроту квітки скрутіть всі разом.

Щоб виготовити стебло, чотири зігнуті навпіл дроту, розташовуючи рівномірно по квітці, закріпіть на нижній частині великих пелюсток. Кінці дротів пропустіть через кільце чашолистків. На кінці дротів стебла і чашолистка нанизайте за 7 зелених намистин. Після цього кінці дротів скрутіть.

Кульбаба з бісеру своїми руками


Крок 3. Виготовлення білого кульбаби

В якості основи кульбаби виступає кульку з бісеринок світло-коричневого кольору. Його необхідно зробити за допомогою нитки з двома голками з різних її кінців. Схема складання такого кульки детально показана на малюнку нижче.

Тепер до клітинок кульки необхідно прикріпити чашолистки. Всього для них знадобиться чотири дроту по 40 см. Чашолисток робіть стовпчиками по 5 намистин світло-коричневого кольору. На одному дроті повинно бути 2 таких стовпчика. Один кінець дроту чашолистка просмикніть через намистину комірки і, присунувши самі намистини щільніше до квітки, скрутіть кінці дротів. В кінці скрутіть кінці всіх дротів разом, утворюючи стебло.
Щоб зробити парашутики кульбаби, візьміть дріт довжиною 50 см Нанизайте на неї прозору намистину, обидва кінці дроту пропустіть через пайетку і ще одну прозору намистину. Кінці дротів скрутіть на відстані 15 см Після кінець дроту пропустіть через намистину кульки і знову зробіть аналогічний парашутик. Закінчивши роботу з одного дротом, беріть іншу і продовжуйте плести квітка. Робіть стільки парашутів, щоб ваш кульбаба виглядав пишним і красивим. Щоб усі парашути були однакової висоти, використовуйте картонну заготівлю висотою 15 см.

Кульбаба з бісеру своїми руками


Крок 4. Виготовлення листя кульбаби

Листя кульбаби плетуться половинками. Для однієї половинки знадобиться дріт довжиною 60 см. На неї в техніці зустрічного плетіння нанизуйте бісер за схемою, наведеною на картинці. Після того, як половина аркуша готова, приступайте до плетіння другий, кількість намистин в її лавах відображається в дзеркальній послідовності. До першої половині лист кріпиться за допомогою дроту. Вона вплітається в першу намистину аналогічного ряду.

Кульбаба з бісеру своїми руками