Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як красиво заколоти розпущене волосся?

Як красиво заколоти розпущене волосся?

Додано: 12.09.14
Як красиво заколоти розпущене волосся?
Розпущене волосся - це жіночно і красиво. Густі, здорові і доглянуті локони хочеться з гордістю демонструвати оточуючим, а не збирати в хвіст, заплітати в косу або сховати під головний убір. Ось тільки краса, як відомо, вимагає жертв. І в даному випадку це означає, що розпущене волосся будуть сплутуватися, бруднитися, заважати вам і оточуючим. А влітку з ними ще і дуже жарко. На щастя, можна знайти компроміс і не робити складних зачісок. Для цього вам потрібно навчитися красиво заколювати розпущене волосся. До речі, такий прийом іноді спрацьовує навіть у тих ситуаціях, в яких довге волосся зазвичай неприйнятні: на діловій зустрічі, в офісі або навчальної аудиторії. 10 красивих зачісок для довгого волосся
Складні зачіски займають багато часу і сил, вимагають спеціальних навичок і постійної практики. Чи То справа прості укладання довгого волосся: при мінімумі зусиль вони виглядають нітрохи не гірше, а часом і набагато цікавіше складносурядних конструкцій на голові. Правда, далеко не всі дівчата про це здогадуються. За звичкою вони продовжують носити шаблонні зачіски: збирають волосся в кінський хвіст, роблять красиві, але одноманітні плетіння. Ми ж пропонуємо вам не заплітати і не зав'язувати, а заколоти розпущене волосся легко і красиво. Для цього вам знадобиться зовсім небагато часу, особливо якщо запасетеся великим затиском, шпильками і невидимками відповідного кольору. А далі вибір за вами, ви можете:
 1. Заколоти волосся в пучок. Волосся однакової довжини заколоти простіше всього. Якщо вони підстрижені каскадом або драбинкою - використовуйте мус для укладання або невелику кількість лаку, щоб пасма не розсипалися і не вибивалися з пучка. А далі все просто: двома руками зберіть волосся на потилиці. Утримуйте їх однією долонею, а другий візьміть кінці волосся і підніміть їх вгору, до голови. Широкої шпилькою захопіть волосся відразу в двох місцях: біля основи хвоста і приблизно на 10 сантиметрів відступивши від кінців. Зафіксуйте затиск і розправте пучок пальцями.
  Прибрати розпущене волосся від обличчя. Щоб довге волосся не лізло в очі, відокремте по одній пасма з кожної сторони над скронями. Кожне пасмо скрутіть джгутом у напрямку знизу і назовні. Невидимками заколіть скручені пасма над або за вухами. Розчешіть волосся по всій довжині, не торкаючись джгутів.
  Заколоти волосся в грецькому стилі. Для цього вам знадобиться додатковий аксесуар: тонкий обідок або стрічка для волосся. Виділіть два пасма біля скронь, як у попередньому випадку. Скрутіть їх нетугими джгутами в напрямку знизу від обличчя. Заправте джгути за вуха і заколіть маленькими невидимками. Надіньте обідок так, щоб він розташовувався над невидимками. Ті волосся, які залишилися розпущеним, захопіть долонею і зберіть разом. Підніміть бічні частини волосся і заправте їх за дужки обідка (або стрічку). Зафіксуйте невидимками.
  Зімітувати два хвостики. З двох сторін від обличчя відокремте по одній легкої неширокою прядки (добре виходить, якщо волосся навколо обличчя підстрижені коротше). Відразу ж за ними виділіть ще по одній сталці, але вже більш широкою. Першу пару тонких прядок перекиньте на обличчя, а другу пару широких пасом підніміть над вухами дугоподібно. Зафіксуйте цю форму невидимками і/або шпильками. Розчешіть розпущене волосся і окремо - пасма біля обличчя.
  Заколоти хвостики на потилиці. Спочатку зробіть самі «хвостики», тобто виконайте процедуру, описану в попередньому пункті. Пасма, підняті над вухами і імітують хвости, скрутіть джгутами або заплетене кісками. Потім з'єднайте їх на потилиці і переплетіть між собою. Зафіксуйте невидимками, а поверх невидимок - великим декоративним зажимом.
  Начесать волосся. Зачіски з начосом на довгому волоссі хороші тим, що можуть виглядати більш або менш авангардно, в залежності від вашого бажання. Наприклад, зробіть бічний проділ і від більшої частини волосся відокремте широку пасмо волосся на маківці. Начешіте її в тій мірі, яка вас влаштовує і, зберігаючи створений обсяг, заколіть на потилиці невидимками. Решта можна розчесати волосся та залишити розпущеним або зібрати разом і підколоти кількома шпильками і/або невидимками.
  «Оперезати» волосся. Причому поясок, а точніше - обідок буде зроблений теж з волосся. Спочатку як слід розчешіть їх, а потім підніміть ззаду над шиєю. По нижньому краю росту волосся відокремте кілька (не менше 3 і не більше 5) тонких пасом так, щоб вони починалися на одній лінії. Решту масу волосся тимчасово зберіть в хвіст або інакше закріпіть на верхівці, щоб вони не заважали вам. Пасма на потилиці заплетіть в витончені кіски. Перекиньте їх вперед на плечі і розпустіть інші волосся. Розчешіть розпущене волосся. Потім візьміть одну із заплетених пасом з одного боку і додайте її треба лобом або на маківці у вигляді обідка. Кінець пасма заведіть за вухо з протилежного боку і там заколіть невидимкою. Другу пасмо візьміть з іншого боку і укладіть паралельно першій. Закріпіть невидимкою за другим вухом. Таким же чином укладіть та заколіть всі кіски.
  Заколоти асиметрично на одну сторону. Розпущене волосся розчешіть і укладіть на одне плече. Розділіть їх на дві або три широкі пасма і нарочито недбало переплетіть між собою у вигляді джгута або заплетене м'яку косу. У решт зафіксуйте її шпильками, щоб не розпускалася. По всій довжині волосся непомітно заколіть їх шпильками, утримують розпущене волосся з одного боку і заважають їм розсипатися по спині.
  Зробити з волосся сердечко. Розпущене волосся завжди виглядають романтично, але можна зробити цю романтику більш вишуканою. Для цього відокремте частину волосся навколо обличчя, а решта відкиньте назад. Волосся по периметру обличчя розділіть на дві рівні частини проділом від середини лоба. Кожну з цих частин закрутіть в джгут знизу вгору. Закручуйте джгут як можна тугіше до тих пір, поки вони самі не почнуть формуватися в равлика. Після цього отримані «бублики» викладіть на потилиці таким чином, щоб кожна з них утворювала собою половинку серця. Перехрестіть їх у тому місці, де у серця виходить гострий нижній куточок. Заколіть невидимками і додатково зафіксуйте шпильками.
  Заколоти тільки чолку. Якщо стрижка дозволяє, ви цілком можете залишити основну масу волосся розпущеним і експериментувати тільки з чолкою. Приміром, Підніміть довгу чолку треба лобом і покладіть її на верхівку. Кінчики чолку, дістають до потилиці, заколіть невидимками і сховайте серед волосся. Ви також можете розчесати чуба на один бік і заховати її кінці за вухом під розпущеним волоссям. Але обов'язково при цьому заколіть чолку, щоб вона не випадала і не псувала форму укладання. Нарешті, ви завжди можете заколоти чолку поверх розпущеного волосся, розділивши її на дві половини. Така симетрична укладання виглядає просто і свіжо, роблячи особа візуально молодше.


  Щоб по-справжньому красиво заколоти розпущене волосся, ви повинні відразу уявляти собі, якого результату хочете досягти. В іншому випадку експеримент може закінчитися заплутаним волоссям і необхідністю заново приводити їх у порядок. Здорові і сильні волосся легко переживають подібні випробування, тому не лінуйтеся доглядати за ними і не завжди носити розпущеним, періодично заплітаючи косу чи збираючи хвіст.

  Як носити розпущене волосся
  Багато вважають, що розпущене волосся - це просто. Здавалося б: не потрібно возитися зі складними зачісками і трудомісткими укладками, витрачати час перед дзеркалом і гроші на стайлінгові кошти. Ця ілюзія розсіюється після першої ж спроби пустити ситуацію на самоплив. Насправді довгим волоссям необхідно приділяти достатньо уваги, без якого вони виглядають далеко не так привабливо, як хотілося б. Але це зовсім не проблема, якщо ви знаєте, як доглядати і як красиво носити розпущене волосся:


  Регулярно підстригайте кінчики волосся: хоча б на пару сантиметрів раз в місяць. Це не завдасть шкоди довжині, але зробить волосся здоровіше і красивіше. Без такої процедури розпущене волосся виглядають недоглянутими і більш рідкісними, ніж насправді.
  Кожного разу після миття волосся нанесіть на вологе кінчики спеціальне масло. Воно виконує відразу декілька важливих функцій: живить волосся, склеює пошкоджені лусочки на їх поверхні і запобігає перетин кінчиків волосся.
  У жаркий час року, особливо в південних країнах, носіть головні убори і користуйтеся лосьйонами для захисту волосся від сонця. Розпущене волосся, не захищені від ультрафіолету, втрачають вологу і колір, стають сухими і млявими.
  Розпущене волосся виглядають набагато краще, якщо їх кінці не просто звисають, а завиваються м'якими локонами. На ніч накрутіть їх на бігуді великого діаметру або злегка підкрути плойкою перед виходом з дому.
  Якщо віддаєте перевагу прямі волосся, то не погоджуйтеся на напівзаходи: зробіть розпущене волосся ідеально рівними і блискучими за допомогою праски.


  У середовищі професійних перукарів прийнято відносити волосся, довжина яких нижче плечей, у категорію ослаблених та/або пошкоджених. Це накладає відбиток на необхідність спеціального догляду за ними, особливо якщо ви віддаєте перевагу носити волосся розпущеним. Не забувайте захищати волосся від агресивного навколишнього середовища і гарячих стайлеров. Інструменти для укладання можуть зіпсувати волосся замість того, щоб прикрасити їх. Щоб цього не сталося, користуйтеся косметичними засобами, захищають від перегріву. В літню спеку і зимовий мороз ховайте розпущене волосся під капелюха або косинки - для цього достатньо заколоти їх на потилиці затиском-крабом або кількома невеликими шпильками. Дотримання цих заходів зробить розпущене волосся вашою гордістю і вбереже від зайвих клопотів.