Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як дізнатися стать комп'ютера?

Як дізнатися стать комп'ютера?

Додано: 12.09.14
Як дізнатися стать комп'ютера?
Більшість користувачів персональних комп'ютерів відносяться до нього як до звичайного побутового приладу, який повинен виконувати призначені для нього завдання, аж до того моменту, коли він неминуче буде замінений на більш новий і досконалий. Але існує й інша категорія, яка вважає його чимось більшим, ніж просто бездушна машина, до чого або навіть до кого можна звернутися по імені. Саме представників даної категорії користувачів найчастіше цікавить питання визначення статевої приналежності електронного друга, щоб дати йому відповідне ім'я і звертатися як з рівноправним членом сім'ї, ну або майже як з рівноправним.

Як дізнатися стать комп'ютера під управлінням Windows
Для того, щоб визначити стать комп'ютера, що працює під управлінням операційних систем сімейства Windows, виконайте наступні кроки:
 1. Відкрийте текстовий редактор Блокнот і напишіть в ньому наступний рядок

  CreateObject("SAPI.SpVoice").Speak"I am computer"

  Замість I am computer можна ввести будь-яку іншу фразу, головне щоб вона була на англійською мовою.

  Як дізнатися стать комп'ютера?

  Збережіть в будь-якому зручному місці даний текст у вигляді файлу з будь-яким ім'ям, але з обов'язковим розширенням *.vbs . Наприклад, voice.vbs .
  Запустіть файл і прослухайте яким голос буде виголошена обрана фраза: чоловічим або жіночим.


  Якщо чоловічим - то ваш комп'ютер хлопчик, а якщо жіночим - то дівчинка. Буває так, що із-за невдало підібраного фрази буває складно визначити, кому належить голос в комп'ютері: чоловікові чи жінці. У цьому випадку змініть фразу I am computer на щось більш чуттєве начебто I love you . Якщо не хочете створювати файл самостійно, то можете завантажити архів з них з нашого сервера.

  Як дізнатися стать комп'ютера під управлінням Mac OS X
  У комп'ютерах від компанії Apple стать визначається ще простіше:
  1. Запустіть термінал.
   Введіть в терміналі команду say «I am computer» і натисніть клавішу Введення (Enter).

   Як дізнатися стать комп'ютера?

   Прослухайте чиїм голосом буде сказана ця фраза і зробіть відповідні висновки щодо гендерної приналежності комп'ютера.


   Зрозуміло, що в даній статті утримується значна частка жарту, так як тип голосу, яким буде виведена мова залежить від попередньо встановлених налаштувань операційної системи. При необхідності, виходячи з обличчястих уподобань, завжди можна змінити тип голоси, а значить і підлога вашого комп'ютера.