Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як потрапити в глибокий інтернет?

Як потрапити в глибокий інтернет?

Додано: 12.09.14
Як потрапити в глибокий інтернет?
Термін глибокий інтернет, або глибока павутина позначає ту частину глобальної мережі, яка залишилася прихована від пошукових систем і яка, відповідно, не може бути відображена в результатах пошуку за запитом користувачів. Його можна порівняти з айсбергом, так як навіть самі скромні і приблизні оцінки розміру прихованого веба показують, що в кілька разів перевищує існуючу величину доступною частини мережі Інтернет, що вимірюється індексом пошукової системи Google, що налічує кілька трильйонів сторінок. Що означає термін «глибокий інтернет»
Вся концепція роботи пошукових систем з «видимої» частини інтернету побудована на використанні посилань. Виражається це в тому, що може бути знайдений, проіндексований і наданий за запитом тільки той документ, на який є посилання з вже відомої раніше сторінки. Якщо немає посилань, то з високою часткою ймовірності поисковия система не дізнається про такому документі, а це означає, що він може бути віднесений до глибокого вебу.

Крім того, глибокий інтернет представлений тієї численної інформацією, яка доступна тільки після процедури реєстрації на сайті. Це різні наукові праці, документи і результати досліджень, матеріали електронних підписок і розсилок, архівні фотографії та відео, результати запитів до баз даних, які віддаються «на льоту». Також до глибокого вебу можна віднести численні дані, що містяться в мережах з більш складними протоколами і маршрутизацією, ніж використовувані в звичайній мережі Інтернет. Це передусім мережі Torrent і Tor.

Як потрапити в глибокий інтернет
Це і складно і просто одночасно. Завжди можна витратити деяку кількість свого часу, щоб знайти профільні ресурси з тематики, що цікавить, зареєструватися на них та отримати доступ до інформації, що міститься на них закритої інформації, але ніхто не зможе гарантувати, що не залишилися інші, не знайдені вами ресурси, на яких ця шукана інформація представлена у більш повному і достовірному вигляді.

Але знайти хоч що-небудь краще, ніж не знайти нічого, тому розглянемо спобличчя доступу до інформації, що міститься в глибокому інтернеті.
  1. Визначте конкретну тему, яку інформацію вам необхідно знайти. Це допоможе вам знайти додаткові умови пошуку. Наприклад, ви шукайте інформацію на тему схуднення . Значить додатковими умовами для пошуку можуть бути дієта , надмірна вага , гімнастика , фізичні вправи , харчування . Після того як такий список складений почніть запитувати в будь-якій великій пошуковій системі інформацію у вигляді тема - додаткову умову пошуку. Наприклад, дієта фізичні вправи . Уважно переглядайте результати пошуку, знаходите ресурси, на яких інформація буде доступна тільки після реєстрації. Проходьте реєстрацію на вибраних сайтах і вже після цього намагайтеся знайти в них потрібну інформацію. Це і буде закрита частина мережі Інтернет, в яку ви успішно потрапили.
    Скористайтеся спеціальними браузерами для перегляду даних, які містяться у спеціальних мережах. Насамперед це Tor-браузер, який необхідно скачати і встановити на комп'ютер. Як згадувалося раніше, Tor - це високоанонимная мережа, яка останнім часом отримала бурхливий розвиток завдяки більш високій стпени збереження обличчястих даних. У ній ніхто не може визначити ваше місце розташування користувача, дізнатися про те, яку інформацію ви переглядаєте. При використанні даної мережі будьте уважні і не порушуйте законодавство, так як висока анонімність приваблює в неї різні дані, пов'язані з криміналом.
    Для анлоязичной аудиторії існують кілька пошукових систем, спеціалізованих на роботі по глибокому інтернету. Всі вони малокорисні для російськомовних людей, крім одного чудового ресурсу - https://archive.org , який містить копії веб-сторінок та їх вмісту, зняті в різні проміжки часу. З допомогою даного ресурсу можна дізнатися інформацію, яка містилася навіть на тих сайтах, які не працюють в даний час.


    Таким чином, те, що мається на увазі під глибоким інтернетом являє собою дуже разносторонее поняття і працювати з ним, ведучи пошук необхідної інформації необхідно також різнобічно.